Lista wyjazdów

PR & Content Manager ski/snb/kite/surf/skate

Jesteś kompletnym marketingowcem, kochającym samodzielną pracę dającą mierzalne efekty? Kochasz ludzi i współpracę w zespole, ale dasz z siebie wszystko, żeby osiągnąć także indywidualne cele? Robisz rzeczy jak najlepszej jakości trzymając się rozsądnego budżetu? 

Dołącz do nas, do zespołu ludzi, którzy dużo wymagają od siebie i innych, komunikują się wprost po to, żeby osiągać postawione targety! 

Kochasz spędzać czas na świeżym powietrzu? Chcesz zobaczyć się z nami w Alpach i nad wodą? Aplikuj i sprawdź, jak szeroko otworzymy Ci okno na świat!

 

Kogo szukamy?

Nie wyobrażasz sobie lata bez kite'a, a zimy bez snowboardu/nart? Znasz najlepsze spoty na Półwyspie i wiesz gdzie najlepiej ruszyć na freeride w Alpach? Jeżeli odpowiedź na te pytania brzmi 'tak', a do tego ‘zadaniowość’ to Twoje drugie imię i social media to Twoja pasja - szukamy właśnie Ciebie!

Przyda się nam Twoja głowa pełna pomysłów - jesteśmy otwarci na innowacje i nowe rozwiązania. Po Twojej stronie będzie stworzenie koncepcji działań marketingowych i ich koordynacja.

W sezonie zimowym realizujemy kilka projektów na raz. Konieczna będzie umiejętność samodzielnego zarządzania swoją pracą. Musisz zaprzyjaźnić się z harmonogramem i dotrzymywać deadline’ów.

Jeżeli Instagram i Facebook nie mają przed Tobą tajemnic - to stanowisko dla Ciebie! 
Będziesz odpowiadać za tworzenie treści marketingowych dla takich samych zajawkowiczów jak Ty. Bo kto lepiej zrozumie potrzeby miłośników sportów zimowych oraz wodnych, jak nie osoba, która zna temat od podszewki?

Dodatkowo, jeżeli wiesz jak dotrzeć do influencerów wpisujących się w wartości naszych marek, masz pomysły jak zachęcić ich do współpracy i już wiesz jakie wspólne działania możemy podjąć - już na Ciebie czekamy! 

Będziemy wymagali od Ciebie pisania tekstów z lekkością jazdy po świeżym puchu i szybkością kite’a przy 30paru węzłach! Naszą komunikację prowadzimy bardzo przyjacielsko -  z naszymi odbiorcami tworzymy zgraną ekipę. Jesteśmy dla nich ekspertami w swojej dziedzinie. Do Twoich obowiązków będzie należało prowadzenie bloga, tak aby nasi ludzie z niecierpliwością czekali na każdy kolejny wpis.

Często ruszamy na zagraniczne sesje zdjęciowe. Będziesz odpowiadać za ich organizację. Jeżeli widzisz miejscówkę i od razu masz w głowie reelsa, którego możemy tam nagrać - super! Będziesz odpowiadać za tworzenie briefów dla ekipy foto i wideo, a następnie wybór zdjęć do publikacji, które aż będzie chciało się szerować!

 

Czego się możesz u nas spodziewać?

Pracujemy stacjonarnie na Mokotowie, w okolicy metra Służew. W okolicy bez problemu zaparkujesz bez opłat, więc możesz do nas dojeżdżać samochodem. Rower zaparkujesz pod biurem, a do metra Służew masz 9 minut na piechotę.

Jeżeli nie ma nas w biurze - latem spotkasz nas w Chałupach lub na Rodos nad wodą, a zimą testujemy nowe miejscówki do jazdy w puchu

Lubimy się i po pracy często integrujemy się w pobliskich knajpach wymieniając się doświadczeniami z górskich wycieczek, czy oceniając kite’owe spoty.

Jesteśmy niewielkim zespołem, dlatego wspieramy się w bieżących działaniach. Będziemy potrzebowali Twojej pomocy w koordynacji różnych projektów, dzięki czemu znajdziesz okazję do nauki nowych rzeczy.

W sezonie minimum 2 razy pojedziesz z nami w Alpy. Raz na początku sezonu, aby zobaczyć jak wygląda nasza praca na wyjeździe, a raz na największy polski festiwal muzyczny w Alpach - nasz kultowy SnowShow Music Fest! Będziesz współpracować z naszymi gwiazdami, a grali już u nas m.in Dawid Podsiadło, Tymek, Brodka, Nosowska, Mrozu, Łąki Łan, Modestep, Sokół, Otsochodzi czy Quebonafide. 

Z nami nie zmarzniesz - mamy dla Ciebie pakiet bonusów (odzieży) od naszego partnera - marki ZIMNO, a nawet jeśli i dopadnie Cię choroba - będziesz mogłą/mógł skorzystać z pakietu prywatnej opieki medycznej.

Chcielibyśmy, abyś dołączyła/dołączył do naszego zespołu już w sierpniu/wrześniu. W zależności od doświadczenia oraz formy zatrudnienia (proponujemy umowę zlecenie lub B2B) wynagrodzenie wyniesie między 6 000 a 10 000 PLN netto. 

Aplikuj