Lista wyjazdów

Narty Samolotem

Męczy Cię podróż autokarem? Oferujemy wyjazdy z opcją samolotową!

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, na niektóre z naszych wyjazdów możecie wykupić transfer lotniskowy. Załatwiacie loty na własną rękę, a my zganiamy Was z lotniska.

Samolotem w Alpy? Oczywiście!

Ze względów zdrowotnych lub przez brak czasu, nie każdy może spędzić w autokarze 13-14 (Austria), ok. 18 (Włochy), ok. 22 (Szwajcaria)  czy ponad 24 h (Francja). W związku z tym, świetnym rozwiązaniem jest lot i transfer. Nie ma problemu z przewiezieniem sprzętu tj.: narty, snowboard, buty i kijki. Linie lotnicze są na to przygotowane, mają specjalne oferty dla osób wybierających urlop w Alpach. Podpowiadamy jak wygląda lot i transfer z Nami i jak możecie zorganizować podróż sami.

Ceny lotów rezerwowanych z wyprzedzeniem nie są wygórowane.
Nasz transfer lotniskowy to koszt 400 PLN w dwie strony na wszytskich wyjazdach, na których opcja ta jest dostępna. Dodatkowo przy wyborze podróży samolotem otrzymacie od nas zniżkę za dojazd własny (od 100 do 200 zł w zależności od kraju, do jakiego się wybieracie).

Sezon 2020/2021

W tym sezonie oferujemy Wam możliwość wykupienia transferu z lotnisk w Genewie, Turynie oraz na 1 wyjazd do Włoch z Bergamo (Mediolan). Opcja jest dostępna w naszym systemie rezerwacyjnym. Informacje o dostępnych transferach, znajdziecie w ofercie wybranego wyjazdu w zakładce SAMOLOT.

Transfery

Dla tych, którzy samodzielnie zorganizują sobie lot, oferujemy możliwość wykupienia samego transferu z lotnisk. Opcja dostępna jest w naszym systemie rezerwacyjnym. Informacje o dostępnych transferach, znajdziecie w ofercie wybranego wyjazdu.

Wkrótce opublikujemy transfery na wyjazdy Sylwestrowe.

Wyjazd Lotnisko Odjazd
z lotniska
Wyjazd
z resortu
Czas
przejazdu*
Helicamp | La Rosiere Genewa 2021-01-16
godz. 19:30
2021-01-23
godz. 10:00
4,5h
Snow & Spring Week | Isola 2000 ** Nicea 2021-03-06
godz. 19:30
2021-03-13
godz. 7:00
3h
ZIMNO Freestyle Week vol.2 | Risoul-Vars Turyn 2021-03-13
godz. 20:00
2021-03-20
godz. 10:00
4h
Gondola 2 Heaven | Orelle Genewa 2021-03-13
godz. 19:30
2021-03-20
godz. 10:00
3,5h
March Freeride Week | La Rosiere Genewa 2021-03-13
godz. 19:30
2021-03-20
godz. 10:00
4,5h
March Snow & Warm Up | Montgenevre Turyn 2021-03-13
godz. 20:00
2021-03-20
godz. 11:00
3h
SnowShow Music Fest | La Rosiere Genewa 2021-03-20
godz. 19:30
2021-03-27
godz. ok. 2:00
4,5h
March Sun & Snow | La Rosiere Genewa 2021-03-27
godz. 19:30
2021-04-02
godz. 10:00
4,5h

*czas przejazdu podany w tabeli, to czas obliczony na podstawie standardowego czasu przejazdu z miejsca wyjazdu do lotniska docelowego. Należy dodać do tego 2h (wymagany czas przed odlotem na lotnisku) i 2h na możliwe opóźnienia z uwagi na warunki pogodowe. Całkowity czas transferu wynosi zatem: czas przejazdu + 4h, co łącznie może wynosić nawet od 7h do 10h. Organizator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne opóźnienia wynikające z niespodziewanych zmian pogodowych, wypadków na drodze itp. Zalecamy szczególną uwagę i rozsądne kupowanie biletów ze sporym zapasem czasowym!

** Transfer realizowany będzie przy zapisie min. 15 osób.

Samodzielna organizacja lotów i transferu

Dla tych, którzy samodzielnie chcieliby zająć organizacją lotu i transferu mamy dobrą informację - przy odrobinie dobrych chęci, stosunkowo bezproblemowo dostaniecie się do naszych stacji narciarskich.

Oto lotniska, na których możecie wylądować wybierając się na nasze wyjazdy:

  • Grenoble Isère (GNB) - W każdą sobotę linie lotnicze Wizz Air oferują loty na trasach Warszawa (Lotnisko Chopina) - Grenoble / Grenoble - Warszawa (Chopina).
  • Marseille Provence (MRS) - Gratka dla osób mieszkających poza Polską, Ryanair oferuje loty do Marsylii z wielu europejskich miast.
  • Mediolan-Bergamo Orio al Serio (BGY) - Na położone 50 kilometrów od Mediolanu lotnisko w Bergamo, z Polski latają zarówno Wizz Air, jak i Ryanair, szczególnie polecamy sobotnie loty Wizz Aira z Katowic.
  • Genewa (GVA) - Nawet dwa razy dziennie LOT oferuje bezpośrednie loty z Warszawy (Chopina) do Genewy skąd organizowanych jest wiele transferów do większych stacji.
  • Lyon–Saint-Exupéry (LYS) - Na lotnisko położone niedaleko centrum Lyonu AirFrance oferuje przeloty nie tylko z wielu europejskich miast ale daje szansę dostać się również z Warszawy (z przesiadką)! Lotnisko szczególnie polecamy z powodu szerokiej oferty transferów organizowanych do wielu stacji.
  • Turyn (TRN) - lotnisko położone 16 kilometrów od centrum Turynu, polecamy sobotnie loty Wizz Air bezpośrednio z Warszawy.

Przykładowa opcja samodzielnej organizacji transferu do Risoul

Na każdym lotnisku możecie wypożyczyć samochód (w przypadku lotniska Mediolan-Bergamo będzie to jedyna opcja, żeby dostać się do Risoul lub Les Orres). Jednak w wypadku Grenoble i Marsylii możecie także skorzystać z transportu publicznego.

Grenoble

  • Z lotniska na dworzec centralny w Grenoble (Grenoble Gare Routière) bierzecie autobus (wyszukaj autobus).
  • Z dworca centralnego w Grenoble wyszukujecie pociąg do Mont-Dauphin, gdy wybieracie się do Risoul lub do Embrun, gdy wybieracie się do Les Orres (wyszukaj pociąg).
  • Z Mont-Dauphin/Embrun do Risoul/Les Orres można w soboty dostać się autobusem (wyszukaj autobus) lub taksówką (około 17-18 kilometrów).

Marsylia

W każdą sobotę z lotniska w Marsylii do Risoul i Les Orres bezpośrednio dostaniecie się uruchamianym specjalnie na sezon zimowy autobusem (wyszukaj autobus).

Przykładowa opcja samodzielnej organizacji transferu w okolice 3 Dolin czy Mont Blanc i do Doliny Maurienne

La Rosiere

Aby dostać się do La Rosiere z lotniska w Genewie bierzecie autobus do Bourg-Saint-Maurice, gdzie możecie się przesiąść na busa prosto do resortu (sprawdź przejazdy).

Val Thorens (Orelle)

Z lotniska w Chambery busem (sprawdź przejazdy) dostaniesz się bezpośrednio do miejscowości Orelle.

Z lotniska w Genewie lub Lyonie pociągiem (sprawdź przejazdy) dostaniesz się do miejscowości Modane lub Saint Michel de Maurienne a stamtąd taksówką do resortu

Les Menuires

Nie ma również większych problemów z dostaniem się do stacji w Les Menuires, dostępne są transfery zarówno z Genewy, Grenoble jak i Lyon (sprawdź możliwe opcje).

Dogadaj się z innymi!

Wiadomo, że ciężko jest się zdecydować na lot samemu. Możesz jednak dogadać się z innymi! Specjalnie w tym celu uruchomiliśmy dla Was grupę na Facebooku, na której mamy nadzieję znajdziecie towarzyszy podróży i zgadacie się na wspólne loty. Szczególnie przydaje się ona naszym rodakom na stałe mieszkającym za granicą np. w UK, bo takich na SnowShow gościmy coraz więcej.

Otwórz grupę SnowShow Samolotem