Les Menuires w 3 Dolinach - największego ośrodka narciarskiego świata!
Indoorowe koncerty topowych polskich artystów, kultowe Crisis Day Party, przebierane Apres-Ski, genialne Silent Disco i inne mega atrakcje. Wszyscy mieszkają praktycznie w jednej dzielnicy, a resort jest naprawdę pomocny. Wszystkie zakwaterowania mocno trzymają poziom.
600 km połączonych tras, 4 super snowparki z czego 2 naprawdę topowe. Zresztą resortów takich jak Val Thorens, Meribel, Courchevel czy Les Menuires fanom snowboardu czy nart chyba nie trzeba reklamować. Chcemy, żeby w tym roku było naprawdę wyjątkowo!
Wraz z uczestnikami wyjazdów SnowShow PLUS i SnowShow OLDSCHOOL w 2000 osób tworzymy tu własne festiwalowe miasteczko, wypełnione po brzegi najlepszą muzyką i uśmiechniętymi ludźmi!
Obowiązkowo:
Nieobowiązkowo:
Zanim się zapiszesz, koniecznie zapoznaj się
z naszym działem FAQ!
Apartamenty czasem odnowione, a czasem stare "jak u babci". Mogą zdarzyć się też "turbo emeryckie", ale są raczej dobrze sprzątane. Apartamenty są niewielkie, a liczba łóżek czasem jest za wysoka, w stosunku do powierzchni mieszkania.
Oczywiście standardowo minimum 2 osoby mieszkają w salonie z aneksem kuchennym, a pokoje mogą nie być wyraźnie oddzielone. Bardzo często są tutaj łóżka piętrowe, czasem podwójne, czasem pojedyńcze. Są to mieszkania w jednym z dużych "blokowców" (mamy w nich od kilku do kilkudziesięciu apartamentów), ale znajdują się tuż przy stoku i maksymalnie parę minut piechotą do klubu, czy na koncerty. Opcja dla osób, które w apartamencie "tylko śpią".
W tym standardzie apartamenty będą się od siebie wizualnie znacznie różnić. Poniżej znajdziecie przykładowe zdjęcia, jak mogą wyglądać.
Wariant wyjazdu | Odl. od stoku | Odl. od koncertów | Spanie w salonie | Wielkości apart. |
Możliwość imprezowania w apart. |
Odl. od najbliższego sklepu |
Odl. od najbliższej restauracji |
---|---|---|---|---|---|---|---|
STUDENT 2+ | 0-200 m 0-3 min |
200-600 m 2-9 min |
tak | 2, 3, 4, 5, 6 | niska | 0-600 m 0-9 min |
0-600 m 0-9 min |
STUDENT 3- | 0-200 m 0-3 min |
200-600 m 2-9 min |
tak | 2, 3, 4, 5, 6, 8 | niska | 0-600 m 0-9 min |
0-600 m 0-9 min |
STUDENT 3+ | 0-200 m 0-3 min |
200-600 m 2-9 min |
tak | 2, 3, 4, 5, 6, 8 | niska | 0-600 m 0-9 min |
0-600 m 0-9 min |
PLUS 3++ | 0 100 m 0-1 min |
800 m 9 min |
tak | 2, 6, 8, 10, 12 | niska | 50 m 0 min |
0 m 0 min |
PLUS 4+ | 0 m 0 min |
700 m 8 min |
tak | 2, 4, 6, 8, 10, 12 | niska | 100 m 2 min |
0 m 0 min |
OLDSCHOOL 4 | 100-200 m 1-2 min |
500-700 m 9 min |
tak | 2, 4, 6 | bardzo niska | 500 m 7 min |
100 m 2 min |
OLDSCHOOL 4+ | 0 m 0 min |
700 m 8 min |
tak | 2, 4, 6, 8, 10, 12 | niska | 100 m 2 min |
0 m 0 min |
OLDSCHOOL 5- | 0 m 0 min |
1,3 km 20 min piechotą 5 min busikiem |
nie | 2, 4, 6, 9 | bardzo niska | 1,2 km 20 min piechotą 5 min busikiem |
1,2 km 20 min piechotą 5 min busikiem |
OLDSCHOOL 5 | 100-200 m 2 min |
300 m 4 min |
tak | 2, 6 | bardzo niska | 200 m 2 min |
200 m 2 min |
Największy połączony region narciarski świata i chyba nie trzeba tutaj nic dodawać. W skład 3 Dolin wchodzą m. in. takie miejscowości jak Courchevel, Meribel, Val Thorens. Wybitne, niezatłoczone stoki i dobra infrastruktura.
Transport autokarem zawarty jest w cenie wyjazdu. Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju, posiadającymi najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe autokary. 95% naszych autokarów to roczniki 2014 i nowsze. 80% z nich posiada wygodne siedzenia "lotnicze" podtrzymujące kręgosłup. Wszystkie autokary przechodzą najbardziej rygorystyczne badania, a kierowcy mają opinię najlepszych (i najbardziej uprzejmych!) w kraju. Dzięki temu podróż odbywa się sprawnie i komfortowo.
Odjazdy autokarów odbywają się w godzinach popołudniowo-wieczornych.
Na tym wyjeździe autokary będą odjeżdżać z:
Miasto | Odjazd / Dopłata |
---|---|
Warszawa | tak / bez dopłaty |
Łódź | tak / bez dopłaty |
Poznań | tak / bez dopłaty |
Katowice | tak / bez dopłaty |
Wrocław | tak / bez dopłaty |
Kraków | tak / dopłata 50 PLN |
Rzeszów | tak / dopłata 50 PLN |
Lublin | tak / dopłata 50 PLN |
Gdańsk | tak / dopłata 100 PLN |
Toruń | tak / dopłata 100 PLN |
Londyn | tak / dopłata 300 PLN |
Paryż | tak / dopłata 300 PLN |
Jeśli szczególnie zależy Wam na komforcie w podróży, za dopłatą 50 PLN możecie wykupić gwarancję autokaru XXL, czyli miejsca o podwyższonym standardzie. Co to oznacza?
ZAWSZE: więcej miejsca na nogi
CZĘSTO: WiFi w Polsce, siedzenia lotnicze, gniazdka 230V
CZASAMI: monitory w zagłówkacz
Opcja niedostępna dla odjazdów z Londynu i Paryża.
Dowiedz się więcej o naszych autokarach
Dla tych, którzy zdecydują się na dojazd własnym środkiem transportu - zniżka 200 PLN.
Odpowiadając na Wasze oczekiwania, już trzeci rok z rzędu organizujemy Wam z Warszawy transport samolotem na niektóre z naszych wyjazdów, w tym właśnie na SnowShow Music Fest w Les Menuires (3 Doliny). Za dodatkową opłatą (doliczaną do podstawowej ceny wyjazdu) możecie szybko i wygodnie dostać się na wyczekiwany urlop w Alpach.
Wybierając tę opcję, oszczędzacie dobre kilkanaście godzin. Sam lot do Genewy (łącznie z przesiadką w Zurychu) trwa około 4 godziny, a transfer z lotniska do resortu niecałe 3 godziny. Oba loty realizowane są przez SWISS, więc nie musicie martwić się o przełożenie bagażu podczas przesiadki - zajmie się tym obsługa lotniska. Do ceny samolotu trzeba doliczyć obowiązkową dopłatę za bagaż (23 kg + sprzęt sportowy) i transfer z lotniska. Pamiętajcie jednak, że są to ceny lotów i transferów w dwie strony, więc jak podzielicie tę sumę na dwa to wychodzi naprawdę niezła opcja. Wszystkie loty startują z Lotniska Chopina na Okęciu.
Łącznie do ceny autokarowej trzeba doliczyć 1300 PLN:
W cenie lotów znajdują się:
Dla tych, którzy samodzielnie zorganizują sobie lot (np. z innych polskich miast, Londynu itd.), oferujemy możliwość wykupienia samego transferu lotniskowego w cenie 500 PLN. Cena zawiera transfer w obie strony. Rezerwacja transferu możliwa jest podczas zapisu w naszym systemie rezerwacyjnym.
Z lotniska Do resortu |
Odjazd z lotniska Przyjazd na lotnisko |
Odległość | Czas przejazdu |
---|---|---|---|
Genewa Les Menuires (3 Doliny) |
25.03.2017 ok. 19:00 1.04.2017 ok. 5:00 |
145 km | niecałe 3 godziny |
SnowShow Music Fest to zdecydowanie największy polski festiwal muzyczny poza granicami kraju. Jest to ogromne wyzwanie logistyczne i organizacyjne: 2 TIRy sprzętu, ponad 2000 uczestników, kilka namiotów, masa przeróżnych atrakcji i koncertów na świeżym powietrzu. Do tego warsztaty taneczne, warsztaty barmańskie, wielki turniej pokera i dziesiątki innych atrakcji, takich jak nasze kultowe Crisis Day Party. Amatorzy wielu wrażeń na pewno nie będą zawiedzeni.
Na festiwalu zagra 6-7 artystów. Możecie liczyć na naprawdę mocny line-up, który co roku próbują powielać naśladowcy :) Pamiętajcie jednak, że profesjonalne światło, idealne nagłośnienie oraz atmosfera SnowShow Music Fest jest tylko jedna, zresztą sprawdźcie nasze filmiki. Latem Open'er, zimą SnowShow Music Fest. Wpiszcie to sobie na stałe do kalendarza!
Poniżej przedstawiamy przykładową listę aktywności, których możecie spodziewać się wybierając się z nami na SnowShow Music Fest do Les Menuires (3 Dolin). W przypadkach od nas niezależnych faktyczny program wyjazdu może się nieco różnić.
Byłeś z nami na jednym wyjeździe? Dostajesz od nas 40 PLN zniżki!
Byłeś 2 razy? 70 PLN
3? 90 PLN!
4 i więcej razy? 100 PLN zniżki!
UWAGA! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami i upustami.
Jesteśmy otwarci na ludzi młodych, inteligentnych i wykształconych, dlatego studentom na większości wyjazdów przysługuje 100 PLN zniżki w stosunku do cen wyjazdów SnowShow PLUS i SnowShow OLDSCHOOL (zniżka jest już uwzględniona w cenach wyjazdów STUDENT). Studentom 50 najlepszych polskich uczelni (według rankingu Perspektyw) oferujemy DODATKOWĄ zniżkę w wysokości 50 PLN (razem 150 PLN).
Dowiedz się jak skorzystać ze zniżki studenckiej
Wszystkie zniżki można łączyć!
*Zniżka dotyczy studentów studiów magisterskich i licencjackich do 26 roku życia
Jeździcie na wyjazdy większą ekipą? Specjalnie dla Was mamy zniżki grupowe! Jeśli zbierzecie od 9 do 15 osób - każdy z Was otrzyma 30 PLN zniżki. 16 do 25 osób - 50 PLN zniżki na osobę. 26 do 45 osób - 70 PLN zniżki na osobę. 46 osób i więcej - 100 PLN zniżki na osobę! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami.
Szukasz pomysłu na prezent? Podaruj komuś wyjazd w Alpy! Sprawdź naszą opcję bonów podarunkowych.
Zanim się zapiszesz, koniecznie zapoznaj się
z naszym działem FAQ!
Powyższa oferta nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.