Snowparki 4 Doliny

Rewelacyjnie przygotowane snowparki i ogromne kickery w szwajcarskich 4 Dolinach!

Wood Park Nendaz

Najbliżej Veysonnaz znajduje się Wood Park. W Nendaz masz niepowtarzalną okazję trenować nowe ewolucje w snowparku, który został w całości zrobiony z drewna. "Wood Park" jest położony na nartostradzie "La Jean-Pierre". W pobliżu, w dół nartostrady "Piste L'Alpage" znajduje się tor do skicrossu "Coop SkiCross Park" gdzie możesz spróbować swoich sił w wyścigu z 3 innymi osobami, pokonując strome zakręty, skocznie i fale.

Burton Progression Park

Snowpark charakteryzujący się ogromną ilością modułów: wielkie hopy, raile, boxy oraz tor do boardercrossu to obowiązkowy punkt na mapie każdego miłośnika śnieżnych ewolucji!

Thyon Central Park

Snowboardzistów i freeskierów najbardziej przyciąga Thyon Central Park. Swiss Snowboard Awards przyznało mu po raz kolejny tytuł najlepszego parku w zachodniej Szwajcarii w roku 2010. Każdego sezonu czeka tam wiele niespodzianek i wydarzeń. W parku znajdziemy m.in. kickery:

  • 16 metrowy
  • 14 metrowy
  • 8 metrowy
  • 6 metrowy

Oprócz tego duży Hip-Spine. W sekcji jibbowej znajduje się 7-metrowy down rail, gruba 8-metrowa rura, 9-metrow rura łamana, 8-metrowa rura z 3-metrowym gapem, sekcja "street", gruba 4-metrowa rura i kilka innych wymyślnych przeszkód.

Verbier Snowpark

Snowpark usytuowany w La Chaux oferuje duży wybór różnych obiektów, takich jak Bigairbag, Kickery, raile, boxy, itp. Jest coś dla riderów każdego poziomu, a przeszkody są zabezpieczone i przygotowywane codziennie dla Waszego bezpieczeństwa i dobrej zabawy! Znajdziemy trzy przejazdy z różnych poziomów: niebieski, czerwony i czarny. Najlepiej dostać się tam używając Combimix La Chaux Express, nowoczesnym wyciągiem alternatywnym dla gondolek i krzeseł.

baner-zimno-2
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888

Przeglądaj wyjazdy
w sezonie 2023/2024

Szukaj wyjazdu