Francja - idealne miejsce na narty i snowboard

Ani Austria, ani Szwajcaria nie mogą konkurować z francuskimi kurortami narciarskimi. Kto choć raz ujrzał Francuskie Alpy, wstając rano i wychodząc na stok, zawsze będzie do nich wracać. A osoby, które jeszcze nie widziały tych pięknych gór i stoków- zaufajcie nam! Większość narciarzy i snowboardzistów wymaga dzisiaj czegoś więcej niż dobrze przygotowanych tras i gwarancji śniegu. Chcą dogodnych transferów pomiędzy ośrodkami i setek jak nie tysięcy kilometrów połączonych tras. Francja daje nam dostęp do tego wszystkiego, w otoczeniu pięknych Alp, a my dbamy o to, żebyście spędzili ten czas w najbardziej komfortowym zakwaterowaniu, z mega atrakcjami, świetną muzyką i rewelacyjną atmosferą!

Wyjazdy narciarskie Francja

Trzy Doliny, Espace Killy, Paradiski czy La Rosiere spełnią oczekiwania najbardziej wymagających riderów. Do tych trzech regionów można spokojnie dodać jeszcze kilka innych. Bogactwo wyboru przyciąga rocznie masę amatorów białego szaleństwa, którzy następnie odliczają dni do kolejnego wyjazdu na narty we Francji. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy narty z Francją to dobry kierunek, zapewniamy, że to najlepszy wybór!

Ośrodki narciarskie Francja

Wybór miejsca na urlop zimowy we Francji, nie należy do najłatwiejszych. Val Thorens to najwyżej położony kurort sportowy w Europie (2300 m n.p.m.). Należy on do kompleksu Trzech Dolin znajdującego się we francuskiej Sabaudii, który jest największym na świecie zintegrowanym obszarem narciarskim. Bliskość Mont Blanc-najwyższego szczytu Alp przyciąga oszałamiającymi widokami i sprawia, że jeżdżenie po trasach Chamonix, La Rosiere lub Les Saisies jest wyjątkowe.

Alpe d'huez, Tignes, Les2Alpes i inne zapewniają zawsze rozrywkę na wysokim poziomie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wyjazd na narty i snowboard do Francji to niezapomniana przygoda. Jakikolwiek resort byśmy nie wybrali, możemy być pewni najlepszych warunków do uprawiania narciarstwa i snowboardingu na świecie. Warto się wybrać na jeden z naszych wyjazdów, od ponad 11 lat jeździmy razem z tysiącami zadowolonych uczestników do Francji, wiemy na czym Wam zależy bo sami jesteśmy zajawkowiczami.

Macie do czynienia z miejscem, które nie tylko pozwoli Wam na swobodny wybór idealnych dla siebie tras, ale bezproblemowy wybór zakwaterowania, od standardu BUDGET aż do PREMIUM. Jest to miejsce na każdą narciarską i snowboardową kieszeń, dla każdego miłośnika białego puchu, dla osób, które jeszcze nie wiedzą co zrobić z zimowym urlopem, słowem dla wszystkich doceniających piękno i możliwości Alp!