Nauka jazdy na snowboardzie

Dołącz do naszych grup szkoleniowych!

W SnowShow pracują wyłącznie profesjonaliści posiadający ważne uprawnienia instruktorskie. Na naszych wyjazdach w Alpy organizujemy szkolenia  snowboardowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkolenia snowboardowe snowparku - freestyle, a także poza trasą freeride.

Szkolenia SNB - 490 PLN

  • 6 dni x 1,5h zajęć
  • polski lub miejscowy instruktor z lokalnej szkoły
  • grupy szkoleniowe zazwyczaj 5-8 osobowe (maksymalnie 10 osobowe) szkolenia na każdym poziomie zaawansowania - od kompletnie początkujących, aż do przygotowujących się do kursów instruktorskich

Szkolenia FREERIDE

z przewodnikiem wysokogórskim IVBV > sprawdź

Kursy snowboardowe dla dorosłych

Jeździcie już na nartach, ale chcielibyście spróbować czegoś innego? A może od początku ciągnie Was bardziej do jednej deski, niż do dwóch? Nasze szkolenia snowboardowe będą idealną opcją w obu tych przypadkach!

Na wybranych wyjazdach SnowShow możecie zapisać się na kursy snowboardowe z profesjonalnymi instruktorami. Odbywają się przez cały wyjazd (6 dni), codziennie po 1,5 h, a ich cena jest naprawdę niska. Naukę jazdy na snowboardzie prowadzą przeważnie polscy szkoleniowcy, którzy jadą w Alpy razem z nami. W pojedynczych przypadkach zdarzają się też instruktorzy z tamtejszych lokalnych szkół.

Nauka jazdy na snowboardzie w grupie

Pod czujnym okiem instruktorów będziecie poznawać tajniki nauki jazdy na desce snowboardowej, dopasowane do Waszych umiejętności. Podczas naszych szkoleń snowboardowych dla dorosłych dzielimy Was na grupy pod względem poziomu zaawansowania. Są one zwykle między 5- a 8-osobowe (nie więcej niż 10 os.).

Szkolenia snowboardowe - prawidłowa technika to podstawa

Instruktorzy od samego początku będą obserwować Wasze postępy i na bieżąco Was korygować. Jako początkujący, zaczniecie od podstawowych zasad panowania nad deską. Dzięki temu unikniecie złych nawyków, których później bardzo trudno się pozbyć. Poznacie różne techniki jazdy i będziecie ćwiczyć konkretne rodzaje skrętów. 

Podczas kursu snowboardowego dla średnio zaawansowanych będziecie dalej doskonalić swoje umiejętności. Czeka Was praca nad prawidłową pozycją ciała, dzięki której Wasza jazda będzie bardziej efektywna. Zaawansowani będą natomiast szlifować drobne detale, które w jeździe sportowej robią ogromną różnicę.

Pamiętajcie, że na naszych wyjazdach organizujemy także szkolenia narciarskie!