Wyjazdy narciarskie

Wyjazdy narciarskie pod marką SnowShow są organizowane od ponad 12 lat. Od tego czasu stały się najbardziej rozpoznawalnymi wyjazdami w Alpy w Polsce.

Karnety zawsze są w cenie, a free ski trwa u nas cały rok, czy to we Francji, czy w Austrii, Włoszech czy w Szwajcarii.

Odkąd organizowany jest SnowShow Music Fest, realizacja wyjazdów zimowych weszła na inny poziom. Festiwal muzyczny połączony z narciarskim szaleństwem zawsze ma do zaoferowania wiele dodatkowych atrakcji. SnowShow Music Fest to efekt połączenia pasji do nart i muzyki. To przepełnione muzyką wieczory i uznani artyści, narciarze i snowboardziści z Polski, marcowe słońce, dobre warunki śniegowe, dziesiątki atrakcji, koncertowe wieczory, aftery w klubach, a to wszystko w jednym miejscu i czasie!

Co roku uczestnicy korzystają ze świetnie przygotowanych tras w sprawdzonych resortach we Francji, Włoszech, Szwajcarii i Austrii. Wyjazdy narciarskie SnowShow obejmują skipass (freeski), przejazd autokarem, ubezpieczenie i zakwaterowanie. Początkujący narciarze mogą dodatkowo skorzystać ze szkolenia narciarskiego prowadzonego przez wykwalifikowanych instruktorów.

Wyjazdy snowboardowe

Organizujemy wyjazdy snowboardowe do sprawdzonych miejscówek, gdzie dobre warunki pozwalają na czerpanie radości z jazdy na desce. Dla bardziej wymagających fanów freestyle i freeride snowboardingu mamy dedykowane wyjazdy. W większości miejscówek są mniejsze lub większe snowparki. Co roku organizujemy wyjazd, dzięki któremu spełnią się Wasze snowboardowe sny. Helicamp otworzy Wam drogę do gór, które znaliście jedynie z The Art of Flight. Heliboarding to super przygoda na dziewiczych stokach, niedostępnych dla niedzielnych narciarzy.

Zaczynacie przygodę ze snowboardem? Nie martwcie się, na naszych wyjazdach snowboardowych prowadzone są szkolenia dla początkujących. Szczegółowy program dla danej grupy szkoleniowej tworzy instruktor w oparciu o indywidualne potrzeby i umiejętności szkolonych osób, tak by szkolenie było dla nich możliwie najbardziej efektywne.