Nauka jazdy na nartach

Dołącz do naszych grup szkoleniowych!

W SnowShow pracują wyłącznie profesjonaliści posiadający ważne uprawnienia instruktorskie. Na naszych wyjazdach w Alpy organizujemy szkolenia narciarskie na wszystkich poziomach zaawansowania. Szkolenia narciarskie w snowparku - freestyle, a także poza trasą freeride.

Szkolenia SKI - 490 PLN

  • 6 dni x 1,5h zajęć
  • polski lub miejscowy instruktor z lokalnej szkoły
  • grupy szkoleniowe zazwyczaj 5-8 osobowe (maksymalnie 10 osobowe) szkolenia na każdym poziomie zaawansowania - od kompletnie początkujących, aż do przygotowujących się do kursów instruktorskich

Szkolenia FREERIDE

z przewodnikiem wysokogórskim IVBV > sprawdź

Kurs narciarski dla dorosłych

Wybieracie się w Alpy ze SnowShow, by rozpocząć swą przygodę z nartami? Jesteście samoukami i chcecie nauczyć się poprawnej techniki? A może już nieźle wymiatacie i pragniecie udoskonalić swoje sportowe umiejętności? Jeśli Wasza odpowiedź na którekolwiek z pytań brzmi "tak", mamy coś dla Was. To nauka jazdy na nartach dla dorosłych na naszych wyjazdach!

Podczas wielu naszych wyjazdów możecie wziąć udział w zajęciach z nauki jazdy na nartach. Prowadzą je wyłącznie profesjonaliści. W większości przypadków są to certyfikowani polscy instruktorzy. Od czasu do czasu zdarzają się też lokalni szkoleniowcy, pracujący w danych resortach.

Nasze szkolenia narciarskie trwają po 1,5 godziny dziennie, przez 6 dni. Odbywają się w grupach, które liczą najczęściej 5-8 uczestników (maks. 10). Oczywiście są one dzielone pod kątem zaawansowania. Polscy instruktorzy prowadzą je zgodnie z systemem szkoleniowym Polskiego Związku Narciarskiego.

Nauka jazdy na nartach dla początkujących

Nauka jazdy na nartach dla początkujących wprowadza w tajniki narciarstwa od samych podstaw. Przeznaczony jest dla osób bez wcześniejszego doświadczenia i tych, które jeździły jedynie sporadycznie. Po zapoznaniu się ze sprzętem i zasadami bezpieczeństwa rozpoczniecie naukę poruszania się na nartach. Nie zabraknie też niezwykle ważnego elementu - bezpiecznego upadania. Z tą umiejętnością będziecie mogli zacząć ćwiczyć jazdę pługiem. 

W dalszej części szkolenia narciarskiego czeka Was poznawanie skrętów równoległych. Ich naukę zaczniecie od ześlizgów, a następnie przejdziecie do konkretnych metod skrętu. Przez cały czas możecie liczyć na wskazówki instruktora. Dowiecie się od niego, co robicie dobrze, a nad czym warto popracować.

Szkolenia narciarskie dla średnio zaawansowanych

Grupy średnio zaawansowane przeznaczone są dla ludzi z pewnym doświadczeniem narciarskim. Mowa głównie o osobach, które jeżdżą już w miarę swobodnie, ale uczyły się tego samodzielnie. Jeśli należycie do nich, Wasza technika z pewnością wymaga dopracowania. I tu z pomocą przychodzą nasi instruktorzy!

Przepracują z Wami różne techniki: skręt równoległy NW, śmig czy skręt równoległy na krawędziach. Poznacie zasady wchodzenia w każdy z nich, jak i wychodzenia z niego. Nauczycie się też właściwej pracy kijkami. Będzie również okazja na wprowadzenie dodatkowych elementów, jak skręty fun (body carving) lub jazda w głębokim śniegu.

Nauka jazdy na nartach dla zaawansowanych

Osoby, które czują się na nartach pewnie i potrafią nad nimi w pełni zapanować, zapraszamy do grupy zaawansowanej. To doskonałe zajęcia dla osób, chcących udoskonalić swoją technikę jazdy sportowej na nartach. Drobne niuanse robią w niej ogromną różnicę! Będziecie więc pracować nad idealnym ułożeniem ciała w każdej fazie skrętu. Szkolenie to jest też świetną okazją do ćwiczenia dla osób, które  same przygotowują się do kursu instruktorskiego.

Nauka jazdy na nartach cennik

A ile kosztuje nauka jazdy na nartach? Szkolenia narciarskie SnowShow są dostępne w naprawdę okazyjnej cenie. Przy rezerwacji online wynosi ona tylko 390 PLN. Ile trwa nauka jazdy na nartach? 6 dni po 1,5 h zajęć. To jedynie 65 PLN za dzień, czyli mniej niż obiad z napojem w knajpie na stoku! To naprawdę niewielka inwestycja, która przyniesie wymierne efekty.

Coś dla najmłodszych

Nasza oferta szkoleniowa to nie tylko kurs narciarski dla dorosłych! Na wyjazdach kategorii Family organizujemy również naukę jazdy na nartach dla dzieci. Nauka jazdy na nartach od samego początku pod okiem instruktora, to najlepsza droga do prawdziwej frajdy z jazdy!