Nasze wyjazdy spośród innych wyróżnia wysoka jakość, dobra logistyka i masa atrakcji. Co nie znaczy, że muszą być mega drogie!

Mamy dla Was mnóstwo zniżek, a co najważniejsze - możecie je ze sobą kumulować!

Sprawdź szczegóły:

First Minute

U nas pierwsi mają lepiej!

Zapisz się na wybrany wyjazd zimowy do 05.10, wpłać zaliczkę 600 PLN i ciesz się zniżką 100-200 PLN!*

*Kwota zniżki zależna jest od wyjazdu.

Zniżka lojalnościowa dla uczestników poprzednich wyjazdów

Cieszymy się, że tak chętnie wracacie z nami w Alpy w kolejnych sezonach. Dlatego dla naszych stałych uczestników mamy dodatkowe zniżki:

  • 1 wyjazd - 40 PLN zniżki
  • 2 wyjazdy - 70 PLN zniżki
  • 3 wyjazdy - 90 PLN zniżki
  • 4 wyjazdy i więcej - 100 PLN zniżki

Dla pierwszych 100 osób

Po ogłoszeniu najnowszej oferty zimowej dla pierwszych 100 osób, które zapiszą się na nasze wyjazdy w sezonie 2023/24 mamy niespodziankę! Powiększony bagaż GRATIS lub zniżka na odzież naszego partnera ZIMNO!

Zniżka studencka

Oferujemy Wam 100 PLN zniżki studenckiej w stosunku do cen wyjazdów SnowShow PLUS i SnowShow OLDSCHOOL (zniżka jest już uwzględniona w cenach wyjazdów STUDENT) oraz i dodatkowe 50 PLN zniżki dla studentów 50 najlepszych uczelni w Polsce (wg rankingu Perspektyw)!

Zniżka dotyczy tylko studentów studiów licencjackich i magisterskich do 26 roku życia. Aby skorzystać ze zniżki należy wgrać skan legitymacji studenckiej w systemie rezerwacyjnym. Zniżka zostanie naliczona po zweryfikowaniu legitymacji, zazwyczaj w ciągu 48 godzin. W przypadku niewgrania legitymacji do systemu w ciągu 10 dni od daty zaksięgowania Twojej zaliczki, naliczona zostanie dopłata dla niestudentów w wysokości 100 PLN.

Zniżki grupowe

Zniżki grupowe funkcjonują cały rok, niezależnie od daty zapisu! Aby z nich skorzystać, musicie w tym okresie stworzyć rezerwację grupową i zaprosić do niej swoich znajomych. Następnie zadbajcie o to, aby odpowiednia liczba osób zapisała się na wyjazd.

Jeśli zbierzecie

  • od 9 do 15 osób - każdy z Was otrzyma 30 PLN zniżki.
  • 16 do 25 osób - 50 PLN zniżki na osobę.
  • 26 do 45 osób - 70 PLN zniżki na osobę,
  • 46 osób i więcej - 100 PLN zniżki na osobę!

Sprawdź jak zapisać się grupowo na wyjazd - kliknij w link.