Ludzie to nasza zajawka

Zajawka to nasza praca! Od jazdy na nartach i desce, przez organizowanie imprez, aż do gotowania. Wszystko, co spotka Was na naszych wyjazdach, jest naszą ciężką pracą i pasją! Wasze pomysły, opinie i zadowolenie- napędzają nas niczym Alpejski wiatr. Z roku na rok jest Was coraz więcej, co potwierdza naszą pozycję na rynku. Złapanie bakcyla to nie problem, ale odpowiedzialność za tworzenie czegoś innowacyjnego, nowego i pewnego, określa nasz profesjonalizm! Staramy się zapewniać Wam wypoczynek na najwyższym poziomie, sport na bezpiecznych i starannie przygotowanych trasach i oczywiście niezapomniane atrakcje!

Nasze marki to:

SnowShow STUDENT  to wyjazdy dla młodych, aktywnych studentów w wieku około 19-25 lat. Na SnowShow STUDENT jeżdżą ludzie ambitni, aktywni, z zajawką, którzy oczekują dobrej zabawy na wysokim poziomie. Oprócz świetnej ceny gwarantujemy Wam dobre towarzystwo i masę atrakcji. Wszyscy mamy wspólny cel: chcemy aktywnie wypocząć i dobrze się bawić. Stawiamy na fajne stoki (jazda to podstawa) oraz dużo rozrywek, a mniejszy nacisk kładziemy na standard apartamentów.

SnowShow PLUS został stworzony dla osób w wieku 24-30 lat, zarówno tych kończących studia, jak i tych, którzy ten piękny okres mają już za sobą. Oczywiście jeśli jesteście rok, dwa lata starsi wyjazd na SnowShow PLUS nie stanowi żadnego problemu. Na wyjazdach z tej kategorii możecie liczyć na dość wysoki standard zakwaterowania, ale nie jest to priorytet. Stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i wypoczynek wśród zajawkowych ludzi!

SnowShow OLDSCHOOL to wyjazdy dla osób w wieku 30+ lat, które nadal wiedzą, czym jest dobra zabawa i cenią sobie aktywny wypoczynek. Mimo że jesteście reprezentantami "starej szkoły" wiemy, że wciąż jesteście młodzi duchem i macie tę iskrę. Dlatego stawiamy przede wszystkim na dobrą zabawę i fajne spędzanie czasu. Wyjazdy OLDSCHOOL, co chyba oczywiste, zazwyczaj są mniej imprezowe od np. SnowShow STUDENT.

SnowShow FAMILY to wyjazdy, na które może jechać każdy członek Waszej rodziny: zarówno starsi, jak i najmłodsi (nawet niemowlęta!). Często jeżdżą z nami całe rodziny: rodzice, dziadkowie i dzieci. Wyjazdy te są jednak dedykowane przede wszystkim młodym rodzicom (dwudziestoparo-, trzydziestoparo- i czterdziestoparolatkom), którzy nie chcą zostawiać dzieci w domu, ale pragną także mieć trochę czasu dla siebie. Żłobek, przedszkole narciarskie i zajęcia z instruktorem dla starszych dzieci pozwolą Wam odpocząć jednocześnie nie martwiąc się o bezpieczeństwo Waszych pociech. Wieczorem dajemy Wam możliwość zostawienia dzieci pod nadzorem naszych opiekunów i wychowawców oraz spędzenia tak wyczekiwanych romantycznych chwil z drugą połówką lub po prostu integracji z resztą uczestników wyjazdu.