Ocena ogólna
Skipass w cenie
Dojazd z Warszawy trwa ok. 13 godzin
Snowpark
Trasy
1400-2367 m n.p.m
61 km tras
trasy łatwe: 16 km
trasy średnie: 32 km
trasy trudne: 12 km
Zakwaterowanie
Dwie opcje zakwaterowania
Dostępne opcje wyżywienia
Darmowe WiFi i TV
Strefa SPA i basen
Przykładowe atrakcje
Animacje dla dzieci
Wieczór planszówek
Losowanie nagród
Biba na stoku
Całodniowe szkolenia dla dzieci (6h)
San Martino di Castrozza to miejsce z bogatą historią i klimatem alpejskim. W XIX wieku było popularnym miejscem wypoczynku dla artystów i arystokratów z Austro-Węgier, a w 1952 roku gościło jedną z najstarszych imprez narciarskich na świecie – zawody 3-Tre. Miejscowość leży w Parku Naturalnym Paneveggio – Pale di San Martino, oferującym setki kilometrów szlaków pieszych i rowerowych oraz liczne jeziora alpejskie, które zachwycają o każdej porze roku.
To idealne miejsce dla rodzin, par czy grup przyjaciół szukających aktywnego wypoczynku w otoczeniu górskiej przyrody. Bliskość stoków, komfortowe apartamenty, basen i strefa wellness sprawiają, że można tu połączyć zimową jazdę na nartach z relaksem w kameralnym, klimatycznym otoczeniu Dolomitów, ciesząc się każdą chwilą w tej urokliwej miejscowości.
Łącznie w San Martino – Passo Rolle dostępnych jest ponad 60 km tras zjazdowych, w tym szerokie i bezpieczne stoki dla początkujących, jak i bardziej wymagające trasy czerwone i czarne – idealne dla średniozaawansowanych i zaawansowanych narciarzy. Tereny są świetnie przygotowane i objęte niemal w całości systemem sztucznego naśnieżania, co zapewnia bardzo dobre warunki przez cały sezon – od późnej jesieni do wiosny.
San Martino di Castrozza to malownicza miejscowość w Dolomitach, która łączy w sobie alpejski urok z nowoczesnym komfortem. Zaledwie 350 metrów od wyciągu narciarskiego znajduje się nasza rezydencja - apartamenty 2-, 3-, 4- i 6-osobowe, wyposażone w aneks kuchenny ze zmywarką, łazienkę oraz balkon lub taras z widokiem na góry. Na terenie obiektu dostępne są bezpłatne Wi-Fi, narciarnia, kryty basen, mała siłownia oraz centrum wellness (za dodatkową opłatą), a dla zmotoryzowanych przewidziano prywatny parking w cenie 10 EUR/dzień.
To miejsce, które łączy komfort, wygodny dostęp do atrakcji i spokojną, górską atmosferę – dzięki temu każdy, niezależnie od wieku czy poziomu zaawansowania, znajdzie tu coś dla siebie.
Poza narciarstwem i snowboardingiem, San Martino di Castrozza – Passo Rolle oferuje wiele atrakcji, które umilą czas po zejściu ze stoku. Miasteczko ma przyjemny, kameralny charakter, z licznymi kawiarniami, restauracjami i barami apres-ski, gdzie można odpocząć przy lokalnych przysmakach lub rozgrzać się grzanym winem. Na miejscu działa również nowoczesna strefa wellness, idealna do regeneracji – z basenem, saunami i masażami. Dla miłośników aktywności poza trasami przygotowano liczne szlaki do zimowych spacerów i wycieczek na rakietach śnieżnych, a także trasy do narciarstwa biegowego wśród lasów Parku Przyrody Paneveggio. Dla rodzin z dziećmi dostępne są sanki, karuzele śnieżne, place zabaw i specjalne strefy dla najmłodszych, w tym przedszkola narciarskie i mini-kluby. To miejsce, które łączy sport, relaks i alpejski klimat w wyjątkowo harmonijny sposób.
W cenie wyjazdu macie zakwaterowanie z wyżywieniem i skipass, ale zawsze ważnym punktem naszych wyjazdów z kategorii Family są Animacje po za stokiem. Proponujemy wam zorganizowanie naszych dodatkowe atrakcje (niedługo wyślemy Wam nasze propozycje). Możliwe, że uda nam się zorganizować dla Was:
-mini disco
-rodzinny quiz
-rodzinną imprezę na stoku z nagrodami od ZIMNO (ZIMNO - Polska Marka Odzieżowa dla Aktywnych)
-wspólne wyjście do restauracji na pizza night
-a może nawet zjazd z pochodniami
odległość np. z Warszawy: ok. 1330 km
czas przejazdu z Warszawy: ok. 13 h
Zniżka EKUZ
Twoja karta EKUZ zapewnia zniżkę na ubezpieczenie!
Kartę możesz dodać do swojego konta po zalogowaniu w systemie rezerwacyjnym. Zniżka nalicza się automatycznie.
Zniżka lojalnościowa
Byłeś z nami wcześniej na jednym wyjeździe? Dostajesz od nas 40 PLN zniżki na ten wyjazd! Byłeś dotąd już 2 razy? Masz 70 PLN! Aż 3 razy? To będzie 90 PLN! A może wyjeżdżałeś z nami 4 lub więcej razy? Wtedy należy Ci się 100 PLN zniżki!
UWAGA! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami i upustami.
Jeżeli chcesz zapisać swoje dziecko na wyjazd – przeczytaj instrukcję.
W zasadzie każdy, ponieważ nie stawiamy tutaj wymagań wiekowych. Zależy nam jedynie na tym, żeby jechały z nami sympatyczne, otwarte osoby oraz ich rodziny. Możecie zabrać dzieci, rodziców, wujków, czy nawet ciocię z Ameryki - grunt, żeby byli to fajni ludzie! :)
Dzieci do ukończenia 6 roku życia:
* Skipass dla dzieci w wieku poniżej 6 lat jest bezpłatny. Naliczenie zniżek dla dzieci zależy od tego, w jakim układzie chcecie mieszkać. Jeżeli chcecie mieszkać w apartamencie sami i Wasze dzieci będą z Wami spać, należy dopłacić za wolne łóżka w domku.
Jeżeli będziecie chcieli, zajmiemy się Waszymi pociechami na stoku i nauczymy je jeździć pod okiem najlepszych instruktorów.
Oferujemy:
*Do uruchomienia grupy nauki jazdy na snowboardzie wymagane są minimum 3 zapisy. W innym przypadku środki wpłacone na poczet szkolenia zostaną zwrócone. Osobom zapisanym, oprócz zwrotu środków, nie przysługuje żadna inna rekompensata lub zadośćuczynienie.
Chcesz zapisać swojego malucha na indywidualne zajęcia przedszkola snowboardowego? Napisz do nas, sprawdzimy, co możemy zaproponować. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zazwyczaj tworzy grupy SNB, ale musimy to potwierdzić na każdym wyjeździe indywidualnie.
Jedzenie i picie na zajęcia zapewniają rodzice. Wyposażenie dzieci w sprzęt narciarski lub snowboardowy również należy do rodziców.
Wiemy jak to jest z dzieciakami - Twój Maluch to wulkan energii i po szkoleniu wciąż ma ochotę na zabawę na stoku? Dajemy Wam możliwość pozostawienia dziecka na stoku pod opieką naszego wykwalifikowanego animatora, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych!
Cena to 290 PLN za pobyt - 3h zajęć w dniach obowiązujących skipassu, z animatorem na stoku. Godziny są dostosowane względem min. poziomu zaawansowania w grupach szkoleniowych jest to 9:30-12:30 lub 12:30.
(przykład: Jaś ma szkolenie o godzinie 9:30 do 12:30 w takim wypadku zostanie przypisany do grupy animacji na godzine 12:30 do 15:30. Rodzice przyprowadzając dziecko rano i mogą odebrać po animacjach.)
Wieczorne animacje dla dzieci są w cenie wyjazdu! Wiemy jak zająć się Waszymi dziećmi po stoku i nasza ekipa robi to z prawdziwą pasją! Ze SnowShow Milusińscy na pewno nie będą się nudzić :)
Na SnowShow FAMILY dbamy o Was tak, abyście mieli chwilę dla siebie. Organizujemy dla Was też masę atrakcji, jak na normalnym wyjeździe SnowShow - imprezy, gry, konkursy. Dzięki temu może uda się Wam znaleźć wieczorem chwilę i wyrwać się na małe "randez vous". :)
Z kolei dziadkowie, którzy nie są fanami zimowego szaleństwa, mogą zrezygnować ze skipassów i korzystać z opcji wellness czy pójść na spacer po bardzo urokliwej miejscowości.
Przy rezygnacji ze skipassu dziadkowie otrzymają zniżkę na wyjazd 600 PLN.
Jeśli na wyjeździe będziecie sprawować pieczę nad dzieckiem, które nie znajduje się pod Waszą opieką prawną (bo np. jesteście ich dziadkami), musicie przed wyjazdem przekazać nam notarialnie poświadczoną zgodę rodziców lub opiekunów dziecka na jego udział w imprezie turystycznej.
Opiekunowie żłobka, przedszkola i szkółki nie podają leków. Nie zapewniają też wyżywienia dzieci w czasie sprawowania opieki nad nimi.
Dokładny regulamin naszych opcji dodatkowych: żłobka, przedszkola i szkółki, możecie uzyskać od nas. Piszcie na info@snowshow.pl.
Dopłaty za pościel i ręczniki, sprzątanie końcowe, taksa klimatyczna, kaucje - dotyczą każdego uczestnika niezależnie od wieku. Pamiętajcie, że dziecko musi posiadać dowód tożsamości!
Oferujemy całodniowe szkolenia narciarskie dla dzieci od 4. roku życia. Zajęcia odbywają się w grupach – standardowo od 4 do 10 osób, a w wyjątkowych sytuacjach maksymalnie do 12 dzieci.
Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich sprawnych maluchów od 4 lat wzwyż a grupy będziemy dobierać na bazie umiejętności.
Brak grupy początkującej: Nie prowadzimy obecnie grupy od zupełnych podstaw. Jeśli Twoje dziecko dopiero zaczyna przygodę z nartami, skontaktuj się z nami indywidualnie – napisz na info@snowshow.pl .
* istnieje możliwość organizacji wieczornych animacji i innych aktywności poza stokiem – w razie zainteresowania zapraszamy do kontaktu mailowego.
Macie możliwość wykupu ubezpieczenia od rezygnacji. Jego cena jest zależna od ostatecznej kwoty za wyjazd, czyli także wybranych opcji dodatkowych. Wszystkie szczegóły dot. ubezpieczenia od rezygnacji znajdziecie tutaj: https://www.snowshow.pl/ubezpieczenie