French Family Snow Break

pt. 29.01.2027 - niedz. 07.02.2027
Vars - Risoul, Francja
FAMILY (wszyscy)
Do 120 osób
Opcje transportu
Skipass zawsze w cenie
Warianty wyjazdu
Cena
Cena podstawowa
Zniżka
Łącznie
Skipass zawsze w cenie
Rezerwuj
Zniżki
Sprawdź jakie promocje czekają na Ciebie w zakładce Zniżki
Opcje dodatkowe płatne
Dostosuj swój wyjazd wybierając opcje dodatkowe, więcej w zakładce "Inne"
Lista rezerwowa
Na ten moment na wybranej przez Ciebie kategorii nie mamy już dostępnych miejsc. Zapisz się na listę rezerwową - skontaktujemy się z Tobą, gdy tylko coś się zwolni!
  • Info i cena
  • Ośrodek
  • Zakwaterowanie
  • Aktywności
  • Transport
  • Zniżki
  • Family
  • Opcje dodatkowe

Informacje o Vars

Ocena ogólna:

  • Skipass w cenie

  • Miejsca XXL w autokarze

  • Czas dojazdu: ok. 18 h (samochodem z Warszawy)

  • Dostępne zniżki

Trasy:

  • 1650-2750 m n.p.m.

  • 185 km tras

  • trasy bardzo łatwe: 15

  • trasy łatwe: 50

  • trasy średnie: 35

  • trasy trudne: 9

Zakwaterowanie:

  • Zakwaterowanie blisko stoku

  • Aneks kuchenny – gotujemy samodzielnie

  • Bezpłatne TV

Przykładowe atrakcje:

Wpłać tylko 600 pln opłaty rezerwacyjnej przy zapisie!

Vars – serce Forêt Blanche i wymarzone miejsce na rodzinne ferie

Vars to urokliwy francuski kurort, który wspólnie z sąsiednim Risoulem tworzy wspaniały obszar narciarski La Forêt Blanche, oddając do Waszej dyspozycji aż 185 km tras. Znajdziecie tu przede wszystkim bezpieczne, szerokie zjazdy poprowadzone wśród malowniczych modrzewiowych lasów, co stwarza idealne warunki do nauki jazdy dla najmłodszych oraz spokojnego, rodzinnego szusowania. Stabilne warunki śniegowe i nowoczesna infrastruktura zapewniają komfort na każdym kroku. Z kolei dla starszych dzieci i nastolatków niesamowitą ciekawostką będzie słynna trasa Chabrières – jedyne takie miejsce w Alpach, gdzie odbywają się zawody w narciarstwie szybkim, a zawodnicy pędzą z prędkością ponad 250 km/h!

Po zejściu ze stoku Vars zachwyca spokojną, przyjazną atmosferą. W urokliwym Les Claux czekają na Was przytulne restauracje i kawiarnie, idealne na wspólny obiad, spróbowanie lokalnych serów czy relaks przy gorącej czekoladzie. Kurort oferuje mnóstwo fantastycznych atrakcji poza trasami, które wywołają uśmiech na twarzach dzieci. Możecie wspólnie poszaleć na torze saneczkowym Caribou, odkryć magiczną lodową grotę z rzeźbami lub wybrać się na cudowny zimowy spacer. Wybierając ten kierunek, zyskujecie gwarancję autentycznego alpejskiego klimatu oraz specjalnie przygotowanych programów animacyjnych i zabaw dla całych rodzin, dzięki którym pożegnacie nudę i spędzicie ten czas dokładnie tak, jak lubicie najbardziej.

Dlaczego warto wybrać ten wyjazd?

  • 185 km tras w La Forêt Blanche – Vars razem z Risoul tworzy rozległy teren narciarski, idealny zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych.
  • Legendarna trasa Chabrières – jedyne miejsce w Alpach, gdzie rozgrywane są zawody w narciarstwie szybkim, a rekordy przekraczają 250 km/h.
  • Autentyczny klimat Francuskich Alp Południowych – mniej komercyjny niż znane „giganty”, ale z przyjazną atmosferą i pięknymi widokami na modrzewiowe lasy.
  • Atrakcje poza stokiem – lodowa grota, tor saneczkowy Caribou, skutery śnieżne, spacery w rakietach śnieżnych i wieczory w górskich knajpach.
  • Aktywności i imprezy organizowane przez SnowShow, m.in.: imprezy z DJ-ami, Silent Disco, Biba na Stoku, Poker Night.

Cena zawiera:

  • zakwaterowanie:
    w apartamentach z pełnym wyposażeniem oraz aneksem kuchennym – gotujemy samodzielnie,
  • 6-dniowy skipass:
    La Foret Blanche - 185 km tras,
  • opiekę pilotów i koordynatora wyjazdu:
    nasza ekipa zadba o Wasz komfort zarówno podczas podróży autokarem, jak i przez cały pobyt na miejscu
  • opiekę zespołu Helpdesk przed, w trakcie oraz po wyjeździe
  • rodzinną opaskę eventową SnowShow:
    uprawnia do udziału w rodzinnych eventach, animacjach, konkursach dla najmłodszych oraz dodatkowych atrakcjach integracyjnych; daje też możliwość skorzystania z licznych zniżek w barach, restauracjach, wypożyczalniach czy przy zakupie odzieży ZIMNO na wyjeździe.
  • gwarancję ubezpieczeniową od momentu rezerwacji aż do bezpiecznego powrotu do domu oraz składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Płatność za wyjazd

  • Krok 1. - opłata rezerwacyjna w kwocie 600 PLN, płatna w ciągu 24 h od dokonania rezerwacji wyjazdu
  • Krok 2. - pozostała kwota płatna nie później niż na 40 dni przed terminem rozpoczęcia wyjazdu
  • Krok 3.- opłaty w lokalnej walucie np. taksa klimatyczna (....). Płatne przez system rezerwacyjny, po uregulowaniu pełnej płatności za wyjazd w PLN. Szczegółowe informacje na temat tych opłat znajdziesz w informacji wyjazdowej dostępnej ok. tygodnia przed wyjazdem.

WAŻNE

  • Koszt rezygnacji do 60 dni przed wyjazdem to tylko 300 PLN, bez względu na przyczynę.

Cena nie zawiera:

obowiązkowo:

Ubezpieczenie
  • 95 PLN/os.

    dla osób, które wgrają kartę EKUZ do 7 dni przed wyjazdem
  • 115 PLN/os.

    dla osób, które wgrają kartę EKUZ między 7 a 2 dniem przed wyjazdem
  • 145 PLN/os.

    dla osób, które nie wgrają karty EKUZ lub zrobią to później niż 2 dni przed wyjazdem
  • więcej informacji znajdziesz tutaj: Ubezpieczenie SnowShow
Opłata startowo-serwisowa
Opłata ma charakter ryczałtowy i obejmuje pełne przygotowanie pokoju na Twój przyjazd oraz koszty operacyjne, w szczególności: -przygotowanie zakwaterowania: komplet pościeli, zestaw ręczników -końcowe sprzątanie apartamentu ( poza wyrzuceniem śmieci - we wlasnym zakresie) -koszty lokalne i administracyjne: wszelkie lokalne opłaty kurortowe i ekologiczne, podatki oraz rejestrację pobytu w systemach administracji lokalnej -pełne zabezpieczenie techniczne apartamentu (w tym m.in. zużycie energii i ogrzewania).
37 EUR
Zwrotna kaucja za apartament
Na wypadek bałaganu lub zniszczeń w apartamencie; pobierana przez hotel, wpłacacie w naszym systemie rezerwacyjnym.
0 PLN

nieobowiązkowo:

Rozszerzenie ubezpieczenia VIP
więcej informacji w zakładce "Opcje dodatkowe"
115 PLN
Rozszerzenie ubezpieczenia VIP + FREERIDE
więcej informacji w zakładce "Opcje dodatkowe"
235 PLN
Dodatkowe miejsce w autokarze
600 PLN
Powiększenie bagażu głównego do 30 kg
200 PLN
Gwarancja autokaru XXL
250 PLN
Dodatkowy bagaż główny
300 PLN
Dodatkowy zestaw sprzętu SKI/SNB
200 PLN
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
zimno
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888

Apartamenty COMFORT**** (Arya)

To miejsce to świetna propozycja na zimowy wyjazd dla osób które cenią sobie komfort, niezależność i bezpośredni dostęp do tras narciarskich. Nowoczesne, przytulne apartamenty są w pełni wyposażone - każdy ma aneks kuchenny i balkon, co pozwala poczuć prawdziwy alpejski klimat i pełną swobodę wypoczynku.

Rezydencja znajduje się w odległości 300 metrów od wyciągu -  wystarczy przejść kilka kroków, by założyć narty i ruszyć na świetnie przygotowane trasy regionu La Forêt Blanche.

Na miejscu dostępne są wszystkie udogodnienia zapewniające komfortowy pobyt: przechowalnia sprzętu narciarskiego z suszarką do butów, prywatny parking i szybkie Wi-Fi. W pobliżu czekają restauracje, bary i sklepy -  wszystko w zasięgu krótkiego spaceru, więc nie ma potrzeby korzystania z samochodu.

To idealne miejsce, jeśli szukasz spokojnej, stylowej bazy w Alpach, skrojonej pod aktywny wypoczynek i relaks.

Oficjalny standard zakwaterowania: 

  • Lokalizacja:
    100 metrów od stoku
  • Opłata startowo-serwisowa: 37 EUR
    Opłata ma charakter ryczałtowy i obejmuje pełne przygotowanie pokoju na Twój przyjazd oraz koszty operacyjne, w szczególności: -przygotowanie zakwaterowania: komplet pościeli, zestaw ręczników -końcowe sprzątanie apartamentu ( poza wyrzuceniem śmieci - we wlasnym zakresie) -koszty lokalne i administracyjne: wszelkie lokalne opłaty kurortowe i ekologiczne, podatki oraz rejestrację pobytu w systemach administracji lokalnej -pełne zabezpieczenie techniczne apartamentu (w tym m.in. zużycie energii i ogrzewania).
  • Łóżka w apartamentach:
    w zależności od konkretnego apartamentu, w pokojach mogą znajdować się łóżka pojedyncze, podwójne, piętrowe i rozkładana sofa przeznaczona dla dwóch osób (w każdym apartamencie 2 osoby śpią na rozkładanej sofie w salonie).
  • Wyżywienie:
    we własnym zakresie; w apartamentach znajdziecie aneks kuchenny w pełni wyposażony w urządzenia, naczynia i sztućce.
  • Wi-Fi:
    w apartamentach i na recepcji, bezpłatne.
  • TV:
    w apartamentach, bezpłatne.
  • Narciarnia:
    pomieszczenie narciarni w budynku rezydencji.
  • Parking:
    dostępny w cenie 70 EUR za tydzień (konieczna wcześniejsza rezerwacja)
  • Psy w apartamencie:
    dozwolone za opłatą 12 EUR za psa za dzień (wymagane wcześniejsze zgłoszenie).
  • Kaucja zwrotna na wypadek zniszczeń lub bałaganu w apartamencie:
    50 EUR/os. (płatna przez system rezerwacyjny SnowShow).

Gwarancja danego apartamentu

Po dokonaniu rezerwacji i zaksięgowaniu opłaty rezerwacyjnej w systemie możecie dodać znajomych, z którymi chcecie być zakwaterowani. Mamy dostępną ograniczoną pulę apartamentów danej wielkości. Możecie jednak wykupić gwarancję zakwaterowania w danym apartamencie w cenie 100 PLN/os.* Przykładowo: jeśli chcecie w 6 osób wykupić gwarancję apartamentu 6-osobowego, jest to łączny koszt 600 PLN doliczany do rezerwacji osoby wykupującej gwarancję. Opcja jest dostępna po zalogowaniu:
"szczegóły rezerwacji" > sekcja "zakwaterowanie".

 

Będziecie mieli wtedy pewność, że otrzymacie dany apartament na wyłączność dla swojej ekipy! Taką gwarancję możecie wykupić również, jeśli jest Was mniej niż miejsc w apartamencie, czyli nie zapełnicie go całego. Wtedy jednak obowiązuje Was dopłata za wolne łóżka.

 

Jeśli nie wykupicie gwarancji, a oznaczycie z kim chcecie być zakwaterowani, na 90% zakwaterujemy Was wraz z Waszą ekipą. Jednak możliwe jest, że będą z Wami mieszkać również inni uczestnicy. Jeśli po przydzieleniu puli apartamentów z gwarancji nie będzie już opcji ulokowania Was ze wszystkimi Waszymi znajomymi, zakwaterujemy Was np. w dwóch różnych apartamentach, ale możliwie blisko siebie.

 

Dostępność poszczególnych apartamentów możecie sprawdzić w systemie bądź kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.

 

*w przypadku niektórych apartamentów dopłata może być inna niż 100 PLN/os. Obowiązuje wysokość dopłaty opisana w ofercie.

Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
zimno

Aktywności

Vars to serce obszaru La Forêt Blanche, znane z szerokich tras, pięknych widoków i świetnych warunków śniegowych. To tu znajduje się legendarna trasa prędkości w Chabrières, gdzie bici są światowe rekordy, a także atrakcje dla całych rodzin – od toru saneczkowego po lodową grotę. Latem Vars przyciąga trasami trekkingowymi i rowerowymi wśród modrzewiowych lasów.

Po dniu pełnym narciarskich wrażeń życie toczy się w Les Claux. Czekają tu górskie knajpki, bary i restauracje, gdzie można odpocząć w kameralnej atmosferze. Vars to miejsce, które łączy sportowe emocje z autentycznym, alpejskim klimatem, idealnym na wieczorne spotkania i relaks.

Atrakcje SnowShow:

Poniżej przedstawiamy przykładową listę aktywności, których możecie spodziewać się, wybierając się z nami do Risoul. W przypadkach od nas niezależnych faktyczny program wyjazdu może się nieco różnić.

Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
zimno

Transport

Przejazd autokarem do Vars

32_map_location_01odległość z Warszawy: ok. 1 800 km (dostępne również inne miasta odjazdu)
32_transport_busczas przejazdu autokarem: ok. 26 h

Cena wyjazdu obejmuje przejazd komfortowym autokarem w obie strony. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami posiadającymi nowoczesne autokary klasy turystycznej, wyposażone m.in. w wygodne, ergonomiczne fotele, dzięki którym nawet długa podróż w Alpy mija zdecydowanie przyjemniej.

Za kierownicą siedzą doświadczeni kierowcy, których uczestnicy regularnie chwalą za profesjonalizm, bezpieczeństwo i świetną atmosferę w trasie - bo dla nas wyjazd zaczyna się już od pierwszych kilometrów.

Z Polski wyjeżdżamy w porze popołudniowo-wieczornej w piątek. Dokładna godzina odjazdu zależy od wybranego przez Was miasta wyjazdu. Tutaj sprawdzicie godziny odjazdów.

  • Miasto

    Odjazd gwarantowany

  • Miasto

    Warszawa

    Odjazd gwarantowany

    tak (bez dopłaty)

  • Miasto

    Wrocław

    Odjazd gwarantowany

    tak (bez dopłaty)

  • Miasto

    Łódź/Stryków

    Odjazd gwarantowany

    tak (bez dopłaty)

  • Miasto

    Warszawa*

    Odjazd gwarantowany

    tak (bez dopłaty)

  • Miasto

    Bydgoszcz

    Odjazd gwarantowany

    nie (dopłata 100 zł)

  • Miasto

    Odjazd gwarantowany

  • Miasto

    Gdańsk

    Odjazd gwarantowany

    nie (dopłata 100 zł)

  • Miasto

    Szczecin

    Odjazd gwarantowany

    nie (dopłata 200 zł)

  • Miasto

    Katowice

    Odjazd gwarantowany

    nie (bez dopłaty)

  • Miasto

    Kraków

    Odjazd gwarantowany

    nie (dopłata 150 zł)

  • Miasto

    Poznań

    Odjazd gwarantowany

    nie (bez dopłaty)

Bagaż

Cena transportu autokarem obejmuje bagaż główny do 20 kg, bagaż podręczny do 5 kg oraz jeden komplet sprzętu ski/snowboard. Więcej informacji dotyczących tego, jak powinien wyglądać bagaż podróżny, znajdziecie w FAQ.

Istnieje również możliwość zwiększenia limitu bagażu głównego do 30 kg (dopłata 200 PLN), dokupienia dodatkowego bagażu głównego (dopłata 300 PLN) lub miejsca na dodatkowy komplet sprzętu ski/snowboard (dopłata 200 PLN). Wszystkie opcje dostępne są w systemie rezerwacyjnym.

Miejsca XXL

Jeśli zależy Wam na jeszcze większym komforcie podczas podróży, możecie zarezerwować miejsca XXL w autokarze (dopłata 250 PLN/os.). To wygodne siedzenia z dodatkową przestrzenią na nogi, które sprawdzą się szczególnie podczas dłuższej trasy. Rezerwacji miejsc XXL można dokonać bezpośrednio w naszym systemie rezerwacyjnym.

Dodatkowe miejsce w autokarze

Jeśli chcesz podróżować jeszcze wygodniej, to podczas rezerwacji wyjazdu możesz wykupić dodatkowe wolne miejsce w autokarze i cieszyć się większą przestrzenią przez całą podróż.
To idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie komfort, dodatkowe miejsce na bagaż podręczny lub po prostu chcą podróżować w bardziej swobodnych warunkach.
Koszt wykupienia dodatkowego wolnego miejsca wynosi 600 zł.
Liczba dodatkowych miejsc jest ograniczona, dlatego rekomendujemy dokonanie rezerwacji z wyprzedzeniem.

Dojazd własny

32_map_location_01 odległość z Warszawy: ok. 1 800 km
32_transport_car czas przejazdu samochodem z Warszawy: ok. 18 h

Dla tych z Was, którzy zdecydują się dojechać samodzielnie, zamiast naszym autokarem, mamy zniżkę 200 PLN od ceny wyjazdu.

Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
zimno

Zniżki

Sprawdźcie zniżki dostępne na tym wyjeździe!

 

Zniżka EKUZ

Zniżka EKUZ

Dodaj w systemie rezerwacyjnym swoją kartę EKUZ i otrzymaj do 50 PLN zniżki na ubezpieczenie!

Twoja karta EKUZ zapewnia zniżkę na ubezpieczenie!

  • Zniżka 50 PLN – przy wgraniu karty do 7 dni przed wyjazdem.
  • Zniżka 30 PLN – przy wgraniu na 7-2 dni przed wyjazdem.

Kartę możesz dodać do swojego konta po zalogowaniu w systemie rezerwacyjnym. Zniżka nalicza się automatycznie.

Zniżka Studencka

Zniżka Studencka

Do 150 PLN zniżki na wyjazdy dla studentów najlepszych polskich uczelni!

Jesteśmy otwarci na ludzi młodych, inteligentnych i wykształconych. Dlatego studentom na większości wyjazdów przysługuje 100 PLN zniżki w stosunku do cen wyjazdów SnowShow PLUS i SnowShow OLDSCHOOL (zniżka jest już uwzględniona w bazowych cenach wyjazdów STUDENT). Ważne: żeby utrzymać cenę wyjazdów STUDENT do panelu klienta należy wgrać legitymacje studencką w ciągu 10 dni od zapisu na wyjazd). Studentom 50 najlepszych polskich uczelni (według rankingu Perspektyw) oferujemy DODATKOWĄ zniżkę w wysokości 50 PLN (razem 150 PLN zniżki).

Dowiedz się jak skorzystać ze zniżki studenckiej

Wszystkie zniżki można łączyć!

*Zniżka dotyczy studentów studiów magisterskich i licencjackich do 26 roku życia z aktualną legitymacją studencką.

*W przypadku niewygrania legitymacji w wymaganym terminie zostanie doliczona opłata dla NIESTUDENTÓW.

Zniżka lojalnościowa

Zniżka lojalnościowa

Nawet 100 PLN zniżki dla naszych stałych uczestników!

Byłeś z nami wcześniej na jednym wyjeździe? Dostajesz od nas 40 PLN zniżki na ten wyjazd! Byłeś dotąd już 2 razy? Masz 70 PLN! Aż 3 razy? To będzie 90 PLN! A może wyjeżdżałeś z nami 4 lub więcej razy? Wtedy należy Ci się 100 PLN zniżki!

UWAGA! Zniżkę można łączyć z innymi promocjami i upustami.

Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00

SnowShow FAMILY to czas dla dzieci. Chwila dla rodziców.

Wspomnienia dla całej rodziny.

Na naszych wyjazdach nie mamy sztywnych ograniczeń wieku - możecie zabrać dzieci, dziadków, znajomych, a nawet tę ciocię z Ameryki, która od 15 lat mówi, że „kiedyś nauczy się jeździć”. Najważniejsze jest dla nas jedno: dobra atmosfera i ludzie, z którymi po prostu dobrze spędza się czas.

Dla dzieci przygotowaliśmy przedszkola narciarskie i snowboardowe, szkółki narciarskie i snowboardowe oraz animacje na stoku i po nartach. Dzięki temu najmłodsi świetnie się bawią, a rodzice mogą złapać chwilę relaksu i wyskoczyć na kilka szybkich zjazdów.

Po nartach też nie zwalniamy tempa - są wspólne zabawy, mini disco, konkursy, warsztaty i masa aktywności, dzięki którym dzieci często nie chcą wracać do apartamentu.

Szkolenia dla dzieci

Jeżeli będziecie chcieli, zajmiemy się Waszymi pociechami na stoku i nauczymy je jeździć pod okiem najlepszych instruktorów! Oferujemy:

    • przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2022-2019*
      1400 PLN/os. codziennie 3 godziny zajęć, od 9:30 do 12:30 lub 13:00 do 16:00;
      Wymagania wiekowe:
        • 4 lata - tylko bardzo sprawne ruchowo dzieci
        • 5-7 lat - każde dziecko
    • szkółka narciarska dla dzieci urodzonych w latach 2018 do 2014
      1000 PLN/os., codziennie 3 godziny zajęć, od 9:30 do 12:30 lub od 13:00 do 16:00
    • szkółka narciarska dla dzieci urodzonych w 2013 i wcześniej
      590 PLN/os., codziennie 1,5 godziny zajęć razem z dorosłymi.

Posiłki oraz napoje na czas zajęć rodzice przygotowują we własnym zakresie. Dzieci powinny również posiadać własny sprzęt narciarski lub snowboardowy.

*chcesz zapisać swojego malucha na indywidualne zajęcia przedszkola snowboardowego? Napisz do nas, sprawdzimy, co możemy zaproponować. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zazwyczaj tworzy grupy SNB, ale musimy to potwierdzić na każdym wyjeździe indywidualnie.

Opieka animatora na stoku

Jeśli zdecydujecie się na szkolenie i animacje, Wasze dziecko może spędzić z naszą kadrą nawet 6 godzin dziennie. W ramach animacji organizujemy gry i zabawy na śniegu, zajęcia kreatywne oraz wspólny czas w restauracji na stoku. Zapewniamy również pełną organizację, odbieramy dzieci ze szkolenia i odprowadzamy je na kolejne zajęcia. Animacje odbywają się codziennie w dniach obowiązywania skipassu w godzinach 9:30 do 12:30 lub 12:30 do 15:30, w zależności od harmonogramu grup szkoleniowych. Cena: 290 PLN/os. za pobyt.

Dla Rodziców i Dziadków

FAMILY to wyjazdy dla całej rodziny, także tej wielopokoleniowej. Bardzo cieszy nas, że coraz częściej na wyjazdy zabieracie ze sobą babcie i dziadków. Jeśli nie planują korzystać ze skipassu, w zależności od wybranej oferty istnieje możliwość rezygnacji z niego. Wystarczy przed rezerwacją napisać do nas na info@snowshow.pl, a przygotujemy odpowiednią kalkulację. Dzięki temu każdy może spędzić czas w górach dokładnie tak, jak lubi!

Ważne kwestie prawne:

Jeśli na wyjeździe będziecie sprawować pieczę nad dzieckiem, które nie znajduje się pod Waszą opieką prawną (bo np. jesteście ich dziadkami), musicie przed wyjazdem przekazać nam notarialnie poświadczoną zgodę rodziców lub opiekunów dziecka na jego udział w imprezie turystycznej.

Nie bierzemy odpowiedzialności za skutki udziału lub rezygnacji z udziału w imprezie turystycznej dziecka, którego rodzic lub opiekun nie dotrzymał warunków ustalonej opieki nad dzieckiem, a zwłaszcza, jeśli pogwałcił ustalenia dotyczące wyjazdów za granicę małoletniego i wbrew nim zakupił imprezę turystyczną.

Opiekunowie żłobka, przedszkola i klubu szkolnego nie podają leków. Nie zapewniają też wyżywienia dzieci w czasie sprawowania opieki nad nimi.

Dokładny regulamin naszych opcji dodatkowych: żłobka, przedszkola i klubu szkolnego, możecie uzyskać od nas. Piszcie na info@snowshow.pl.

Każde dziecko tak jak i dorosły musi mieć założone konto uczestnika i być zapisane na wyjazd - w tej sprawie piszcie do nas na info@snowshow.pl - nasz Help Desk pomoże Wam przejść przez proces rejestracji. :) Dopłaty za pościel i ręczniki, sprzątanie końcowe, taksa klimatyczna, kaucje - dotyczą każdego uczestnika niezależnie od wieku. Pamiętajcie, że dziecko musi posiadać dowód tożsamości!

Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00

Potrzebujecie czegoś specjalnego? Przejrzyjcie nasze opcje dodatkowe i spersonalizujcie swój wyjazd!

Szkolenia:

  • 6 dni x 1,5 h szkolenie SKI - 590 PLN
    •  polski instruktor
    • grupy szkoleniowe zazwyczaj 5-8 osobowe (maksymalnie 10 osobowe) szkolenia na każdym poziomie zaawansowania - od kompletnie początkujących, aż do przygotowujących się do kursów instruktorskich

Podana wyżej cena obowiązuje TYLKO przy zakupie szkolenia przez system rezerwacyjny, przed wyjazdem. W miarę dostępności wolnych miejsc, istnieje możliwość późniejszego wykupienia szkolenia (w autokarze), w cenie 790 PLN.

Szkolenia grupowe dla dzieci

    • przedszkole narciarskie dla dzieci urodzonych w latach 2022-2019*
      1400 PLN/os. codziennie 3 godziny zajęć, od 9:30 do 12:30 lub 13:00 do 16:00;
      Wymagania wiekowe:
        • 4 lata - tylko bardzo sprawne ruchowo dzieci
        • 5-7 lat - każde dziecko
    • szkółka narciarska dla dzieci urodzonych w latach 2018 do 2014
      1000 PLN/os., codziennie 3 godziny zajęć, od 9:30 do 12:30 lub od 13:00 do 16:00
    • szkółka narciarska dla dzieci urodzonych w 2013 i wcześniej
      590 PLN/os., codziennie 1,5 godziny zajęć razem z dorosłymi.

Posiłki oraz napoje na czas zajęć rodzice przygotowują we własnym zakresie. Dzieci powinny również posiadać własny sprzęt narciarski lub snowboardowy.

*chcesz zapisać swojego malucha na indywidualne zajęcia przedszkola snowboardowego? Napisz do nas, sprawdzimy, co możemy zaproponować. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która zazwyczaj tworzy grupy SNB, ale musimy to potwierdzić na każdym wyjeździe indywidualnie.

Wypożyczenie sprzętu ski/snb:

Postaraliśmy się dla Was o wyjątkową ofertę w wypożyczalni sprzętu narciarskiego i snowboardowego Skiset!

Aby wypożyczyć sprzęt oraz za niego zapłacić, zaloguj się na swoje konto uczestnika, wejdź w "Moje wyjazdy", a następnie w "Szczegóły rezerwacji" wyjazdu, na którym chcesz skorzystać z tej opcji. Przykładowe ceny za wynajem 6-dniowy:

  • ok. 95 EUR – Eco Ski
  • ok. 110 EUR – Discovery Snowboard/Ski
  • ok. 125 EUR – Performance Snowboard/Ski
  • ok. 160 EUR – Excellence Snowboard/Ski

Przy odbiorze sprzętu w wypożyczalni należy zostawić kaucję. Czasami jest możliwość wniesienia kaucji gotówką.

Powyższe ceny są orientacyjne i dotyczą wypożyczenia tzw. „zestawu ski”, w skład którego wchodzą: narty, wiązania, kijki i buty lub tzw. „zestawu snb”: snowboard, wiązania i buty. Czas trwania wypożyczenia według powyższego cennika dotyczy 6 dni liczonych od momentu pobrania sprzętu.

W wypożyczalni są dostępne także kaski, jednak ich wypożyczeniem zajmują się już poszczególne wypożyczalnie, indywidualnie według własnej oferty.

Rozszerzenie ubezpieczenia:

  • wariant VIP (zalecane) – dopłata 115 PLN/os. do podstawowego ubezpieczenia podróżnego
    • koszty leczenia* i assistance: 200 000 PLN,
    • NNW (trwały uszczerbek na zdrowiu/śmierć): 40 000 PLN,
    • OC: 100 000 PLN,
    • koszty ratownictwa i poszukiwań: 200 000 PLN,
    • usługi stomatologiczne: 1 000 PLN.
      * ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia COVID-19 za granicą
  • wariant VIP + FREERIDE (uwzględnia jazdę poza wyznaczonymi trasami!) – dopłata 235 PLN/os. do podstawowego ubezpieczenia podróżnego
    • koszty leczenia i assistance: 200 000 PLN,
    • NNW (trwały uszczerbek na zdrowiu/śmierć): 40 000 PLN,
    • OC: 100 000 PLN,
    • koszty ratownictwa i poszukiwań: 200 000 PLN,
    • usługi stomatologiczne: 1 000 PLN
      *  Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenia COVID-19 za granicą

Ubezpieczenie od rezygnacji:

Macie możliwość wykupu ubezpieczenia od rezygnacji. Jego cena jest zależna od ostatecznej kwoty za wyjazd, czyli także wybranych opcji dodatkowych. Wszystkie szczegóły dot. ubezpieczenia od rezygnacji znajdziecie tutaj: https://www.snowshow.pl/ubezpieczenie

Opcje dodatkowe:

  • miejsce XXL w autokarze: 250 PLN/os. 
    zawsze oznacza to więcej miejsca na nogi
  • dodatkowe wolne miejsce w autokarze: 600 PLN/os.
    wolne siedzenie obok siebie w autokarze oraz możliwość zabrania do autokaru 10 kg więcej bagażu głównego niż standardowo
  • dodatkowy zestaw sprzętu ski/snb: 200 PLN/os.
    możliwość zabrania autokarem drugiego zestawu nart lub snowboardu
  • duży bagaż główny (do 30 kg): 200 PLN/os.
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
Masz wątpliwości?

Przejrzyj FAQ, gdzie znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Zobacz FAQ
Potrzebujesz pomocy?
888 100 888
od poniedziałku do piątku w godz. 10:00 - 16:00
zimno