Imprez Silent Disco doświadczycie na prawie każdym wyjeździe SnowShow!

Często powtarzamy, że wyjazdy SnowShow nie byłyby tak udane bez Was. Nowe miejscówki, atrakcje, trasy … Ta ewolucja następuje wraz z Wami i Waszymi pomysłami. Nasi weterani wiedzą, że jedną z najlepszych wieczornych atrakcji jest Silent Disco!

Czasem stawiamy dla Was w terenie duży dmuchany namiot, czasem robimy domówkę w jakimś apartamencie, w ostateczności zawsze znajdzie się jakiś klub albo bar, które chętnie ugoszczą naszą „cichą imprezę”.

Idea Silent Disco jest prosta - zamiast wielkiego soundsystemu każdy z Was dostaje na wstępie bezprzewodowe słuchawki, w których może wybierać między trzema grającymi jednocześnie DJ-ami serwującymi muzyczny miszmasz stylów, gatunków i technik.

Całą konwencję Silent Disco wymyślił zapewne jakiś imprezowicz, który miał upierdliwą sąsiadkę. Ta zawsze po 22:00 zapraszała w odwiedziny panów w niebieskich uniformach. Pewnie ów imprezowicz nie wiedział nawet, że patent ze słuchawkami okaże się tak imprezowy!

Ci, którzy na takiej imprezie już byli - z pewnością przyciągną znajomych. Ci, którzy nie byli - niech nie zawahają się wstąpić! Dzięki Silent Disco możecie (zupełnie przez przypadek) odkryć nowe gatunki muzyczne, nowe kawałki, krążki czy remixy, które na zawsze zmienią Waszą ulubioną playlistę!

Wiemy jak szaleńcze zjazdy na nartach i desce potrafią zmęczyć nawet najtwardszych zawodników. Po powrocie ze stoku macie ochotę tylko na dobre jedzenie i sen. Warto jednak zmusić się i wybrać z nami imprezę Silent Disco, to niezapomniane godziny rewelacyjnej muzy.

Nasi Dj-e potrafią wyczuć, co się Wam najbardziej podoba: techno, house, rap, hip-hop, latino, remixy hitów lat 90’, lub najgorętsze krążki!

Silent Disco to fantastyczna impreza, nie ogranicza ani Dj’ów, ani Was. Wchodzicie do namiotu i czujecie się jak w innej czasoprzestrzeni: każdy tańczy swoim rytmem, mruczy, śpiewa, gwiżdże, nuci. Za chwilę otrzymujecie słuchawki i dołączacie do któregoś z 3 kanałów. Wybierz swój ulubiony i baw się do rana!

UWAGA! W zamian za słuchawki na Silent Disco w zastaw należy zostawić dokument ze zdjęciem, więc nie zapomnijcie go wziąć!

Latem w Polsce jeżeli ktoś chce, może skorzystać z Silent Disco – wynajem słuchawek i organizacja imprez!