Przychodzi taki dzień, że zwyczajnie Ci się nie chce…

A my w pełni to rozumiemy i organizujemy Wam najbardziej chillową alpejską imprezę na stoku ;)

Narta (deska) chodzi nie tak, krawędzie nie łapią, a stok jest jakiś taki wyjątkowo nierówny. Chcesz, starasz się i pocisz, ale z minuty na minutę jest coraz gorzej. Dzień kryzysu. Dopadł Cię i musisz się z tym pogodzić. W ten właśnie dzień zapraszamy Cię do miejsca, w którym się zregenerujesz, naładujesz akumulatory i dobrze pobawisz.

Imprezę wyróżnia przede wszystkim wygląd samych uczestników: co roku wskakujecie w najbardziej wymyślne przebrania, a my spośród nich wybieramy te najbardziej szalone. Przyznajemy dwie nagrody w postaci nowiutkich kamer GoPro HERO Session - po jednej w kategorii męskiej i damskiej! Na pozostałych obecnych na bibie uczestników czekają też nagrody pocieszenia: przede wszystkim mnóstwo wartościowych fantów od ZIMNO!

Oprócz świetnej muzyki zapewnionej przez naszych DJów i tańców w pełnym słońcu na stoku organizujemy też dodatkowe rozrywki: gry i zabawy, konkurencje z nagrodami, plażing (jest lampa i leżaki - koniecznie weźcie kremy do opalania!), masaże (serio!) do tego relaksujące drinki… Czego chcieć więcej?

Oczywiście tak ogromna i kolorowa biba w pięknej alpejskiej scenerii musi być odpowiednio udokumentowana. Bierzemy kamerzystów i fotografów, a Wy macie później świetną pamiątkę, która obiega cały Internet! Nie może Cię tu zabraknąć!