Szwajcaria jest jedynym krajem na świecie, który posiada tyle 4-tysięczników! Rewelacyjne warunki narciarskie, urocze wioski, bardzo dobre warunki pogodowe. To największa koncentracja lodowców w Europie kontynentalnej!

Oficjalnie w Szwajcarii mówi się w 4 językach, co też na pewno ułatwi pobyt. Zakwaterowaniem słynie z przytulności i aromatu serowego fondue. To tylko niewielka część argumentów przemawiających za wyjazdem na narty do Szwajcarii.

Bardzo często Szwajcaria kojarzona jest z wysokimi cenami (najdroższy alpejski kraj). Rzeczywiście jest droższa.
Jednak my udowadniamy, że nawet student może jechać na snowboard czy narty do Szwajcarii i bawić się tam wyśmienicie za rozsądne pieniądze! Nasze apartamenty w Szwajcarii, nie są może tanie jak barszcz, ale nadal jest to rozwiązanie na każdy budżet. Dzięki długoletniej współpracy, mamy wynegocjowane świetne ceny w największym ośrodku narciarskim Szwajcarii: w 4 Dolinach!

Narty Szwajcaria

Coraz więcej osób decyduje się na wyjazd z nami do Szwajcarii. Dzieje się tak między innymi ze względu na perfekcyjnie przygotowane i zabezpieczone stoki, mega snowparki czy na rewelacyjne warunki freeridowe. W Verbier (4 Doliny), gdzie głównie jeździmy, odbywa się corocznie World Freeride Tour: Seria największych freeridowych wydarzeń na świecie.

Do Waszej dyspozycji mamy wspaniałe zakwaterowanie (oficjalnie ***, niegdyś ****): jest tu czysto, ładnie, przytulnie i obok gondoli! Słowem idealne zakwaterowanie dla osób kochających aktywny styl życia! Ceny naszych ofert są bardzo przystępne.

Na naszych wyjazdach, oprócz jazdy na nartach i snowboardzie, macie możliwość skorzystania z naszych atrakcji. Czeka na Was m.in.: Biba na Stoku, Pierwszy ślad, Poker night czy warsztaty kulinarne. Szwajcaria słynie ze swojej bogatej tradycji produkcji czekolady. Będziecie mieć okazje, na spróbowanie tamtejszej mlecznej i gorzkiej czekolady. Choć ostrzegamy, że ceny w restauracjach są wysokie. Najlepiej samemu przygotować posiłki na wyjeździe (nasze apartamenty są do tego przystosowane!).

Ośrodki narciarskie Szwajcaria

Ośrodki narciarskie w Szwajcarii tj.: Verbier, Nendaz, Veysonnaz, Thyon 2000 (4 Doliny), czy część Les Portes du Soleil, bardzo dobrze znane są freeridowcom. Co ciekawe, to właśnie Szwajcarska miejscowość narciarska Verbier jest uznawana za najważniejszą! Większość z tutejszych szczytów zyskała sobie światową sławę.

Nasz ośrodek Verbier (mieszkamy w wiosce La Tzoumaz) leży tuż przy stoku, więc możecie dojechać pod budynek. Inne ośrodki takie, jak St.Mortiz, Laax czy Zermatt (połączony z Cervinią) uznawane są także za miejsca oferujące super stoki. W Zermatt (ekstremalnie drogie) oprócz tras są też mega widoki! Wystarczy spojrzeć na, chociażby Matterhorn, który dosłownie zapiera dech w piersiach!

Szwajcarskie Alpy, dzięki połóżeniu, oferują sprzyjające warunki pogodowe. Sezon na narty i snowboard trwa od grudnia do późnej wiosny (kwiecień).

Warto wcześniej zaplanować urlop na sezon 2022/2023, zerknijcie na nasze oferty, zapisy zaczynamy już 1 września! Brakujące informacje o wyjazdach na snowboard do Szwajcarii, nartach w Szwajcarii czy aktywnościach zimowych, możecie znaleźć na naszej stronie.