Francja - idealne miejsce na narty i snowboard

Ani Austria, ani Szwajcaria nie mogą konkurować z francuskimi kurortami narciarskimi. Kto choć raz odwiedził Francuskie Alpy, zawsze będzie do nich wracać. Osoby, które jeszcze nie widziały tych pięknych gór i stoków, muszą nadrobić zaległości!
Większość narciarzy i snowboardzistów wymaga dzisiaj czegoś więcej niż dobrze przygotowanych tras i gwarancji śniegu (we Francji sezon zaczyna się w grudniu i trwa do kwietnia).

Narciarstwo we Francji nie wymaga transferów pomiędzy ośrodkami czy chodzenia na stoki. Mamy tutaj do dyspozycji setki kilometrów połączonych tras w każdym ośrodku narciarskim, a w 95% przypadków mieszkamy na stoku!
Francja daje nam dostęp do tego wszystkiego, w otoczeniu pięknych Alp, a my dbamy o to, żebyście spędzili ten czas w najbardziej komfortowym zakwaterowaniu, z mega atrakcjami, świetną muzyką i rewelacyjną atmosferą!

Wyjazdy narciarskie Francja

Naszym bodaj ulubionym regionem są Trzy Doliny, największy zaintegrowany ośrodek narciarski świata, w którym możemy skorzystać z 600 km połączonych tras. Jeździmy tutaj w Val Thorens, Orelle czy Les Menuires. Niedaleko w Dolinie Tarantaise mamy do dyspozycji Paradiski, Espace Killy czy La Rosiere, które spełnią oczekiwania najbardziej wymagających riderów. Zwłaszcza ten ostatni ośrodek dla snowboardzistów i narciarzy jest bliski naszemu sercu. To chyba najpiękniejsze miejsce w Francji, pełne czarującej architektury (rustykalne domki w kamieniu i drewnie) położone u samych podnóży Mont Blanc, królowej Europy!

Bogactwo wyboru przyciąga rocznie masę amatorów białego szaleństwa, którzy następnie odliczają dni do kolejnego wyjazdu na narty we Francji. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, czy narty we Francji to dobry kierunek, odpowiadamy: pod kątem narciarskim to najlepszy wybór, jakiego możesz dokonać!

Ośrodki narciarskie Francja

Wybór miejsca na urlop zimowy we Francji, nie należy do najłatwiejszych. Orelle - Val Thorens to najwyżej położony kurort sportowy w Europie (2300 m n.p.m.). Należy on do kompleksu Trzech Dolin znajdującego się we francuskiej Sabaudii, który jest największym na świecie zintegrowanym obszarem narciarskim.

Alpe d'huez, Tignes, Les2Alpes i inne wielkie reosrty narciarskie zapewniają zawsze rozrywkę na wysokim poziomie zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych. Wyjazd na narty i snowboard do Francji to niezapomniana przygoda.
Jakikolwiek resort wybierzecie, możecie być pewni najlepszych warunków do uprawiania narciarstwa i snowboardingu na świecie. Warto się wybrać na jeden z naszych wyjazdów, gdzyż od ponad 14 lat jeździmy razem z tysiącami zadowolonych uczestników do Francji. Jako zajawkowicze sportów śnieżnych wiemy na czym Wam zależy, a hasło, z którego jesteśmy znani "Najlepiej zorganizowane wyjazdy w Alpy" nie wzięło się z przypadku!

Na naszej stronie znajdziecie idealne dla siebie trasy, ale bezproblemowo wybierzecie zakwaterowanie, od standardu BASIC (budżetowe wyajzdy) aż do PREMIUM (świetne warunki, gdzie nikt nie śpi w salonie). Francja to miejsce na każdą narciarską i snowboardową kieszeń, dla każdego miłośnika białego puchu, dla osób, które jeszcze nie wiedzą co zrobić z zimowym urlopem, słowem dla wszystkich doceniających piękno i możliwości Alp!