Wyjazdy kategoria PLUS ok. 24-30 lat

Jazda poza trasami w świeżym, nietkniętym puchu to prawdziwe spełnienie marzeń. Możesz spróbować pierwszych zjazdów poza trasami albo skoncentrować się na doskonaleniu jazdy w puszystym śniegu. Na naszych wyjazdach w Alpy odkryjesz dziewicze stoki i przeżyjesz przygodę życia.

SnowShow to wyjątkowi ludzie, dla których narty i snowboard to ulubiona zajawka. Podczas wyjazdu w Alpach w 2021/2022 możecie poznać wiele uśmiechnietych osób w Waszym wieku i wspólnie bawić się w sprawdzonych miejscówkach we Francji, Włoszech, Austrii czy Szwajcarii.

Muzyka towarzyszy Wam na każdym wyjeździe. Czy to na Silent Disco, czy bibie na stoku, bawimy się wspólnie w rytm muzyki puszczanej przez znakomitych DJ'ów. Marzy Wam się festiwal muzyczny w Alpach? Jedźcie na SnowShow Music Fest! To nasz flagowy wyjazd i największy polski festwial muzyczny w Alpach. Zawsze wybieramy topową alpejską miejscówkę na jego organizację, która pozwoli nie tylko na śnieżne szaleństwo w najlepszych warunkach, ale i na muzyczne rozrywki dla tysięcy osób w samym sercu Alp przez cały tydzień!

Wyjazd w Alpy z transportem autokarem

Na każdym wyjeździe zapewniamy przejazd komfortowym autokarem. Od lat kładziemy nacisk na wysoką jakość naszych usług. Współpracujemy z profesjonalnymi przewoźnikami - autokary spełniają najwyższe normy Europejskie, gwarantując bezpieczeństwo i przyjemność z jazdy. Dla osób ceniących czas i wysoki standard podróży organizujemy transport samolotem. Jeśli zdecydujecie się na dojazd własnym środkiem transportu, możecie liczyć na zniżkę. Bez względu na wybraną opcję transportu możecie być pewni, że na miejscu czeka najlepsza kadra, w pełni przygotowana, żeby ugościć Was w Alpach.