Wyjazdy na narty Austria

Największą zaletą ośrodków narciarskich w Austrii jest mała odległość z Polski, nawet 9 godzin z Warszawy i jesteście na miejscu! Zwróćcie uwagę na nasze bardzo przestępne ceny, które zawsze zawierają skipass!

Chcesz pojechać na narty Austria? Tutaj znajdziesz pewny śnieg i rewelacyjnie przygotowane stoki… Zakwaterowanie jest raczej komfortowe i bardzo czyste. Austria od wielu lat jest najchętniej wybieraną przez Polaków miejscówką (zwłaszcza klienci indywidualni). Jeśli zastanawiacie się nad urlopem w sezonie 2022/2023, to wyjazd na narty czy snowboard do Austrii może okazać się dobrą decyzją. Po prostu skojarzenie Austryjaków z solidnością i precyzją nie wzięło się z niczego.

Co Was czeka na naszych wyjazdach narciarskich do Austrii? Komfortowe zakwaterowania, uczciwe jedzenie, ośnieżone i przygotowane stoki, pewne warunki śniegowe w ośrodku narciarskim, to właśnie Austria.

Sezon na wyjazdy narciarskie w Austrii 2022/2023 trwa już od listopada aż do kwietnia, daje to minimum pół roku białego szaleństwa!

Dlaczego warto jechać na narty do Austrii? Tereny do freeride'u dla naprawdę wymagających narciarzy i snowboardzistów, stoki płaskie i łagodne dla początkujących. Wszystkie stoki idealnie przygotowane. Czysta, nieskalana natura, dbałość o detale, austriacka gościnność i rzetelność, to zalety wyjazdów do Austrii.

Ośrodki narciarskie w Austrii

Jednym z najbardziej znanych nam ośrodków narciarskich w Austrii jest Dachstein West. Co ciekawe, w 2015 roku Dachstein zostało uznane, za jeden z najlepszych ośrodków na świecie! Zasłużenie otrzymał 17 wyróżnień. Choć nie jest ogromnym ośrodkiem, jest bardzo różnorodny. Każdy znajdzie tu dla siebie możliwości aktywnego spędzenia czasu. Na nas ogromne wrażenie robi natura. Mamy tutaj strome ściany, które podziwiamy z bliskiej odległości z naszych stoków, czy też średniej trudności trasy dla amatorów.

Inne znane i polecane austriackie ośrodki, do których możecie się wybrać to m.in.: Ski Amade (zwłaszcza 4 Berge) Silvretta-Montafon, Zillertal, Stubai czy Pitzal Lodowiec. Szczegółowe opisy tych kurortów znajdziecie na naszej stronie.

Idealnym sposobem na wypoczynek, jest całodniowe aktywne śmiganie, szama na stoku, czyli Pampuch lub Wiener Schmitzel oraz obowiązkowo Apfel Strudel mit Sahne und Eis (szarlotka z bitą i lodami), a wieczorem zabawa na Silent Disco… Nasza oferta wyjazdów do Austrii bogata jest w atrakcje dla studentów, osób w wieku 24-30, a nawet starszych osób. Często mamy dla Was np. warsztaty kulinarne Mood4Food, czy imprezę na stoku!

W Austrii macie pewność, że nie zabraknie  śniegu, imprez, rewelacyjnej austriackiej gościnności i przysmaków. Często możecie też liczyć na słoneczną pogodę, ale więcej dni słonecznych znajdziecie we Francji czy we Włoszech. Koniecznie zerknijcie na listę ofert wyjazdów do Austrii ze SnowShow!

Zabierajcie narty lub snowboard i widzimy się w Alpach! Do zobaczenia!