Narty Autokarem

Wyjazd w Alpy autokarem nie należy do najłatwiejszych, wijące się serpentyny, strome drogi, ograniczenia. Nasze wyjazdy autokarowe w sezonie 2023/24 zawsze w cenie zawierają SKIPASS, zakwaterowanie i transport. Wyjazd na narty autokarem czy własnym samochodem: ten dylemat musicie rozwiązać.

Pamiętajcie, że Alpy w Austrii, Francji, Szwajcarii czy we Włoszech, to wysokości, do których nie jesteśmy przyzwyczajeni! Jeśli nie czujecie się na siłach, żeby przebyć tę drogę samemu samochodem, warto zastanowić się nad autokarem.

Jesteśmy największą tego typu firmą, zajmującą się organizacją wyjazdów, w szczególności zapewniając transport autokarem. Dlaczego warto wybrać ten środek transportu? Dlaczego nie warto się bać nawet tak długiej podróży?

Autokary, którymi jeździmy to najwyższa półka - nowe, czyste i eleganckie. 95% naszych autokarów to roczniki 2018 i nowsze. 80% z nich posiada wygodne siedzenia "lotnicze" podtrzymujące kręgosłup. Dajemy Wam także opcję wykupienia extra miejsca na nogi – miejsce XXL w autokarze to gwarancja komfortowej podróży.

Wszystkie autokary przechodzą najbardziej rygorystyczne badania, a kierowcy mają opinię najlepszych (i najbardziej uprzejmych!) w kraju. Dzięki temu podróż odbywa się sprawnie i komfortowo.

Współpracujemy z najlepszymi przewoźnikami w kraju, posiadającymi najnowocześniejsze i najbardziej komfortowe autokary.

Na narty autokarem wybieramy się do Austrii, Francji, Włoch i Szwajcarii. Nie ma co ukrywać, że podróż będzie trwać od 13 godzin (do Austrii), do 26 godzin (do Francji). W tym czasie możecie spać, czytać, słuchać muzyki, czy oglądać filmy. Autokar co 4 godziny zatrzymuje się na krótką przerwę, warto wysiąść i rozprostować kości.

Wbrew powszechnym opiniom, droga nie dłuży się aż tak bardzo. Macie koło siebie pozytywnych ludzi, wsparcie pilota i oczywiście piękne widoki.

Jeśli bierzecie ze sobą swój sprzęt, czyli snowboard lub narty autokarem w luku bagażowym lub w specjalnej przyczepce jest odpowiednie miejsce. Możecie w nim umieścić swój sprzęt bezpiecznie zarówno dla Was (w samochodzie nie jest tak łatwo), jak i ze względu na otarcia lub zniszczenie. Nasi kierowcy i piloci wiedzą jak pakować! 

Autokary posiadają specjalistyczne filtry powietrza HEPA, dzięki czemu są świetnym rozwiązaniem pod kątem sanitarnym.

Gwarancja autokaru XXL

Jeśli szczególnie zależy Wam na komforcie w podróży, za dopłatą 300 PLN możecie wykupić gwarancję autokaru XXL, czyli miejsca z większą przestrzenią na nogi.

Nasze miejsca XXL nie mają nic wspólnego z ofertą konkurencji, która twierdzi, że ma "miejsca XXL w cenie wyjazdu". Nasze XXLe to zdecydowanie wyższy komfort podróży dla osób, które lubią podróżować wygodniej.

autokary-xxl-1

Miasta odjazdów

Autokary na każdy wyjazd jadą z Warszawy, Łodzi, Katowic i Poznania - bez żadnych dodatkowych opłat.

Na większość wyjazdów odjeżdżamy także z Krakowa, Wrocławia, Poznania, Gdańska i Torunia, czasem też z Białegostoku, Rzeszowa, Lublina (jeśli zbierze się odpowiednio duża grupa).W tym roku nie ma autokaru z Londynu. Ponadto, jeśli zbierzecie grupę minimum 20 osób, jesteśmy w stanie zorganizować przejazd z każdego innego miejsca.

Autokar zabiera Was zawsze ze wskazanego przez nas miejsca, oddalonego o maksymalnie 25 km od centrum miasta.

Zobacz wideo z autokaru na naszym wyjeździe