Klimatyzowane Surf Domki

Kemping Maszoperia k. Jastarni na Helu!

Letnia Baza SnowShow

Rezerwuj elastyczne daty na booking.com

Półwysep to bez 2 zdań najlepsze w Polsce miejsce na spędzenie wakacji.

Ci z Was, którzy znają ten klimat, doskonale o tym wiedzą, a Ci którzy nie znają, muszą sprawdzić! Wszędzie młodzi ludzie, bezbłędny surferski vibe, który znacie m.in. z naszych wyjazdów w Alpy (tak, to bardzo podobna atmosfera!).

Nasze zakwaterowanie

Mieszkamy na kempingu Maszoperia, w klimatyzowanych i ogrzewanych domkach oddających cudowny klimat kempingów na Helu. Wszystkie pokoje posiadają przeszklenia, dzięki którym czujemy się w środku komfortowo i mamy fajny widok i kontakt z otaczającym nas światem.

Kluczowa dla nas jest wspólna przestrzeń na chill i imprezy. Organizujemy dla Was masę atrakcji w taki sposób, że spędzicie tydzień z osobami takimi, jak Wy w niesamowitej atmosferze! Mamy fajne pufy do chillowania, ekran, na którym oglądamy zajawkowe filmy, czy organizujemy videocoaching. Mamy swoją kuchnię z palnikami do gotowania, ekspresem do kawy, lodówkami i nawet kostkarą do lodu! Oczywiście mamy pełne wyposażenie takie jak: garnki, patelnie, sztućce, zastawa! Znajdzie się dla Was przestrzeń do przechowywania sprzętu kite/windsurfing dla tych, którzy mają swoje “graty”, ale oczywiście możecie skorzystać z naszej szkółkowej wypożyczalni. Na wyposażeniu naszych kontenerów znajdują się wygodne łóżka oraz szafka, gdzie rozpakujecie swoje rzeczy.

Rezerwuj elastyczne daty na booking.com

Maszoperia

Nasz kemping to dobra cywilizacja, jak na tego typu obiekt. Nieopodal mini domków - pokoi, w których mieszkamy mamy do dyspozycji nowiutkie, nowoczesne łazienki z dobrym designem. Bogata infrastruktura daje pełną samowystarczalność, możesz cały urlop spędzić nie wychodząc z kempingu. W odległości 80 m od naszej bazy noclegowej znajdują się sklep, restauracja, foodtruck’i, kino letnie, rampa do skatewave, wypożyczalnia rowerów i pralnia. Dla bardziej wymagających na kempingu znajduję się również barber, kosmetyczka, sklepy odzieżowe, a nawet punkt odnowy biologicznej. W przypadku awarii ze sprzętem LukaShape jest po sąsiedzku, zaraz obok naszej bazy. Gdyby jednak to nie wystarczyło, sam kemping znajduję się w odległości zaledwie 1 km od Jastarni, gdzie znajdziemy sklepy, markety, restauracje i jeden z najpopularniejszych klubów na półwyspie „Wejście 49 Jastarnia”. Naszym zdaniem jest to obecnie jeden z najlepszych kempingów na Półwyspie biorąc pod uwagę infrastrukturę, klimat, a także położenie względem morza, Zatoki.

Jastarnia

Jastarnia to jedna z tych miejscowości, które mogą poszczycić się plażami, położonymi zarówno od strony pełnego morza, jak i nad Zatoką Pucką. Odległość między jednym a drugim brzegiem nie jest duża, wynosi około półtora kilometra (przy naszym kempingu jedynie ok. 400 m). Nasz kemping połączony jest leśną ścieżką rowerową z Helem, jak i Chałupami czy Władysławowem, czyniąc z niego idealne miejsce na wypad rowerowy! Mamy też asfaltową ścieżkę rowerową oraz drogę publiczną dla tych, którzy zdecydują się dotrzeć samochodem.

W Jastarni zrobicie fajne zakupy, znajdziecie porządne smażalnie ryb, kupicie coś w aptece, czy pospacerujecie po molo. Wiadomo są to nieco mało mobilne rozrywki, ale warto także mieć taką opcję. Mieszkanie nieopodal takiego miasteczka ma swoje plusy, ale my jesteśmy w 100% wśród natury z dale od "cywilizacji" na naszym kempingu.

Oprócz elastycznych noclegów przez booking możecie skorzystać z WYJAZDÓW ZORGANIZOWANYCH:

Rezerwuj elastyczne daty na booking.com

Transport

Dojazd własny

Do naszej bazy możecie dojechać autem lub transportem publiczny. Przyjeżdżając pociągiem wysiadacie na stacji 'Jastarnia Wczasy'. Do naszej bazy dotrzecie stamtąd w 20 min spacerem.

Parking

Zaparkowanie samochodu na kempingu jest dosyć trudnym przedsięwzięciem, mamy bardzo ograniczoną liczbę miejsc parkingowych. Dlatego kto pierwszy, ten lepszy. Chęć zaparkowania na naszej bazie musicie zgłosić jak najszybciej. Koszt parkingu to 100 PLN/ dzień/ jeden samochód.
Oczywiście możecie też zostawić auta na innych parkingach w pobliżu.

Transfery z Jastarnii

Oferujemy Wam transfer z dworca kolejowego Jastarnia-Wczasy prosto do naszej bazy.
Przejazdy odbywają się o godzinach 10:30 oraz 16:30. W miarę dostępności możemy zorganizować przejazd w innych godzinach - w takim przypadku prośba o kontakt.
Koszt transferu to 40 PLN/os. Płatności możecie dokonać przez system rezerwacyjny.

Rezerwuj elastyczne daty na booking.com

Szkolenia

Na wszystkich naszych wyjazdach możecie skorzystać ze szkolenia Kite i Windsurfingowego organizowanego przez lokalną szkółkę Surf4Hel. Możliwe, że spotkacie w niej swojego “zimowego” instruktora. Lekcje możecie zarezerwować wcześniej poprzez formularz rezerwacyjny na stronie szkółki.

Szkolenia dla początkujących

Jedyne, czego potrzebujecie to shorty/kostium kąpielowy, a cały sprzęt łącznie z pianką, czy kaskiem dostarczymy my. Program szkolenia zawiera część teoretyczną oraz naukę sterowania małym latawcem. Następnie zajęcia odbywają się na wodzie. Podczas zajęć indywidualnych instruktor poświęca Wam cały czas, a podczas zajęć grupowych dzielicie się instruktorem i latawcem oraz jego/jej uwagą. Przy kursie początkującym jest to fajne rozwiązanie, ponieważ czeka Was dużo emocji, a nauka jest wymagająca fizycznie, więc przerwy się przydają. Idealnym ułatwieniem jest fakt, że na Zatoce do 500 m od brzegu wszędzie mamy płytką wodę do kolan/ do pasa/ do klatki piersiowej.

Szkolenia dla zaawansowanych

Szkolenia skrojone idealnie pod osoby, które kontynuują naukę lub potrafią już pływać, a chciałyby szybko zrobić progres. W naszej szkółce mamy dostępne wszystkie wielkości latawców w tym np. 17 m, co powoduje, że stosunkowo często możemy się szkolić. Oczywiście im lżejsza osoba, tym łatwiej jest jej wstać z wody: tak więc szykujcie formę na lato.

Wyżywienie

Na terenie kempingu znajduje się stołówka, w której możecie wykupić pełne wyżywienie - 3 posiłki - śniadania, obiady i kolacje. Koszt to 950 PLN/cały pobyt płatne przez system.

  • śniadania (w godz. 9.00-11.30) - bogaty bufet z napojami, kawą, herbatą
  • obiady (w godz. 13.30-17.30) - zestaw do wyboru z napojem, (mięsny lub wegetariański)
  • kolacja na ciepło (w godz. 18.00-20.00)

Na terenie kempingu znajduje się też restauracja, w której możecie indywidualnie wykupić posiłki - niezależnie od proponowanego przez nas pakietu.

Możesz także zarezerwować swój pobyt na booking.com, gdzie masz większą elastyczność co do dat, w przeciwieństwie do wyjazdów zaplanowanych w konkretnych terminach dostępnych na naszej stronie.

Rezerwuj elastyczne daty na booking.com

Sprawdź pozostałe terminy zorganizowanych wyjazdów