Wyjazdy studenckie na narty i snowboard

Organizujemy pełne zimowego szaleństwa i przygód studenckie wyjazdy narciarskie i snowboardowe. Spędź wolny czas ze znajomymi i przyjaciółmi, integruj się rówieśnikami, których łączą takie same zajawki. Skorzystaj z ogromnej ilości atrakcji - organizujemy gry, konkursy, zabawę na stoku, testy sprzętu i wiele innych. Nie zwalniamy tempa, nawet gdy zapada zmrok. Gwarantujemy szalone imprezy do białego rana i zapewniamy, że nasze wyjazdy studenckie to fantastyczna przygoda, którą będziecie długo wspominać.

Wyjazdy studenckie z nami to oprócz jazdy w najlepszych ośrodkach narciarskich świetny moment na integrację i zabawę! Nawet najlepszy program rozrywkowy nie mógłby się udać, gdyby nie Wy. Co roku szykujemy dla Was najlepsze atrakcje na stoku. Wiemy, że uwielbiacie góry, dobrą zabawę i najlepszą muzykę. Na naszych wyjazdach, szczególnie gdy trwają studenckie ferie zimowe, dajemy Wam możliwość skorzystania z ogromnej ilości atrakcji. To przede wszystkim udział w profesjonalnych szkoleń snowboardowych i narciarskich z TOP instruktorami i hucznej zabawie na najlepiej przygotowanych trasach w Europie. Zapraszamy miłośników białego szaleństwa oraz wszystkich, którzy cenią sobie dobrą zabawę w towarzystwie ciekawych ludzi.

Obozy studenckie i ferie zimowe bez nudy

Po sesji zimowej każdemu należy się chwila wytchnienia i chillu. Oderwij się i wyjedź w Alpy. Obozy studenckie z nami, to czas, którego długo nie zapomnisz. Najlepsze resorty w Europie plus zabawa na najwyższym poziomie. Zakwaterowania od opcji mocno budżetowych (część studentów szuka tanich rozwiązań) po te 4-gwiazdkowe, czy wręcz luksusowe, lecz nadal rozsądne rozwiązania! Do tego organizacja dopracowana w każdym detalu. Na obozach dba o Was profesjonalna kadra pilotów, która rozwiąże każdy problem.