Jarają Cię latawce? Pływasz na kitesurfingu? Ogarniasz winda? A móże po prostu chciałbyś zacząć?

Słyszałeś/aś o surfingu na nartach lub surfingu na snowboardzie? Trudno zapomnieć tak intrygujące połączenie. W rzeczywistości jest to inaczej nazywany snowkiting.

Snowkiting to "zimowa odmiana kitesurfingu". Łączy technikę jazdy na snowboardzie lub na nartach z puszczaniem latawców i paralotniarstwem. To ekscytująca mieszanka, której nie da się porównać z żadnym innym zimowym sportem. Tęsknisz za kite'em, a do lata jest jeszcze daleko? Nic straconego!

Do uprawiania snowkiting’u wystarczy: lód, śnieg, duża i otwarta przestrzeń, oraz oczywiście wiatr! Wszystko to znajdziecie we francuskich Alpach, zatem o najważniejsze warunki pogodowe nie musicie się martwić.

Dlaczego my?
Posiadamy nowoczesne latawce komorowe i od lat jesteśmy największym i najbardziej godnym zaufania biurem podróży specjalizującym się w wyjazdach w Alpy (zwłaszcza francuskie), dlatego możecie być pewni, że nigdzie nie będziecie mieć tak profesjonalnie zorganizowanego tygodnia, jak u nas! Nasi instruktorzy snowkite ogarną zarówno narciarzy, jak i snowboardzistów. Chłopaki to zapaleńcy, którzy równie mocno kochają snowboard/narty co kite, dlatego będziecie w najlepszych rękach.

Masz obawy? To niebezpieczne?
Oczywiście wszystko należy robić z głową, ale zwróć uwagę, że do surfingu na nartach/surfingu na snowboardzie, potrzebna jest znacznie mniejsza moc latawca, niż do klasycznego kite'a. Latawiec, aby, wyciągnąć kilkadziesiąt kilo z wody musi wygenerować potężną moc. Tutaj siły działające od latawca są znacznie mniejsze, dlatego cała „operacja” jest całkowicie bezpieczna. Dodatkowy cały ekwipunek załatwiamy my :)

Mamy dla Was do wyboru 2 pakiety szkoleniowe
Szkolenie Rozszerzone - 4 dni po 3 godziny:

w grupach 1-3 osobowych (2 latawce)
cena 1440 PLN (120 PLN za godzinę)
2 godziny teorii gratis
Szkolenie Intro - 1 dzień (3 godziny):

w grupach 1-3 osobowych (2 latawce)
cena 500 PLN (166 PLN za godzinę)
2 godziny teorii gratis