Marzycie, by spróbować kitesurfingu? Tego lata zrobicie to ze SnowShow, w naszej bazie surfingowej w Jastarni! Założyliśmy ją właśnie tam, bo na kitesurfing Jastarnia nadaje się wprost idealnie! Płytkie wody Zatoki Puckiej i równo wiejące wiatry tworzą wymarzone warunki do nauki kite'a. Będziecie doskonalić tam swoją technikę pod okiem naszych instruktorów. Tworzą oni prawdopodobnie najlepszą szkołę kitesurfingu Jastarni. Lokalizacja na Półwyspie Helskim daje nam również dostęp do Morza Bałtyckiego. Na jego wodach swoich sił mogą spróbować bardziej doświadczeni surferzy.

Szkolenia grupowe Kitesurfing

U nas szkolenia grupowe kitesurfingu macie do wyboru na dwóch poziomach: podstawowym i zaawansowanym. W obu wariantach zajęcia odbywają się w układzie 1 instruktor na maks. 3 uczestników.

Oprócz kursów grupowych możecie wziąć udział także w szkoleniach indywidualnych. Nie mamy jednak możliwości prowadzenia zapisów na ten rodzaj zajęć w naszym systemie. Dlatego będziemy starali się zapisywać Was już na miejscu.

Nasza baza kitesurfingu Jastarnia czeka na Was od końca kwietnia do początku października. To dłużej niż wiele innych miejscówek w Helu, Kuźnicy czy Chałupach!

Kitesurfing Jastarnia - cennik

W przypadku kitesurfingu cennik jest u nas elastyczny i zależy od wielkości grupy. Podstawowa cena za nasze szkolenia grupowe kitesurfingu to 1490 PLN/os. Zawiera ona 15 h zajęć w grupie 3-osobowej. W przypadku niezebrania się takiej liczby uczestników, nasza szkoła kitesurfingu zrealizuje zajęcia dla 2 osób, za dopłatą po 300 PLN/os.

Ceny zawierają też wynajem całego sprzętu do kitesurfingu. Składają się na niego: deska i latawiec firmy RRD wraz barem i niezbędnym osprzętem, trapez, pianka oraz kask.

Kitesurfing Półwysep Helski

Co odróżnia nasze obozy kitesurfingu od innych tego typu kursów w Chałupach, Helu czy Kuźnicy? To niepowtarzalna atmosfera SnowShow! Kto choć raz był z nami na wyjeździe, ten wie, jak wygląda nasze połączenie sportu i świetnej zabawy.

A u nas sport zawsze jest przez duże "S". Instruktorzy, którzy poprowadzą Wasze zajęcia, są prawdziwymi zawodowcami. Mają w sobie ogrom pasji, doświadczenia i zaangażowania. Sprawiają, że nasza szkółka w Jastarni uważana jest za jedną z najlepszych na całym Półwyspie Helskim. Pod ich okiem początkujący czują się pewnie i z łatwością stawiają swoje pierwsze kroki. Z kolei bardziej zaawansowani użytkownicy kite'a mogą liczyć na program zajęć ukierunkowany na szybkie robienie znaczących postępów.

Jednak nie samym sportem żyje człowiek! Po dniu spędzonym na kitesurfingu dobrze jest rozerwać się nieco w towarzystwie innych zajawkowiczów. Dokładnie tak, jak na wyjazdach SnowShow. Dlatego w naszej bazie przygotowaliśmy dla Was wygodną przestrzeń wspólną, która sprzyja integracji. Ale to dopiero początek. Szykujemy również wiele atrakcji, jak imprezy na plaży, wspólne grillowanie czy konkursy z cennymi nagrodami.