ZIMNO wyjazdy freeride'owe i freestyle'owe

extreme-camps-logo

Panie i Panowie przedstawiamy wyjazdy ZIMNO: Freeride Camp, Helicamp i Freestyle Week. Zapraszamy Was, jeśli jesteście zainteresowani rozwijaniem skilla i spotkaniem osób z podobną czystą zajawką narciarską lub snowboardową.

Trzy wyjątkowe wyjazdy:

Helicamp czyli drop z helikoptera, najlepsze francuskie spoty off-piste, fajne ściany, niedostępne dla niedzielnych narciarzy, czyli jazda poza trasą, w dziewiczym terenie u podnóży Mont Blanc. Do tego Freeride Camp w kultowym wręcz Verbier w 4 Dolinach, gdzie regularnie odbywają się zawody z serii Freeride World Tour.

To wszystko w opcji ze szkoleniami z polskim przewodnikiem wysokogórskim IVBV!

Freestyle Week to szlifowanie czystej zajawki parkowej na nartach i snowboardzie. Mega snowpark i ludzie, którzy znają się na freestyle'u jak mało kto!

Pozwólcie, że opowiemy Wam trochę o tych niezwykłych formatach (lista wyjazdów poniżej). To jak, zaczynamy?

Partnerem strategicznym wyjazdów jest ZIMNO:

ZIMNO jest polską marką odzieżową dla aktywnych, która szyje swoje ubrania w Polsce z komponentów najwyższej jakości. Stworzona dla i przez miłośników sportów zimowych.

ZIMNO Helicamp

Jeżeli narty czy snowboard są dla Was sposobem na wyrażenie siebie, a jazda poza szlakiem, gdzie nie ma żadnego śladu ślizgu sprawia, że macie ciary, to ten wyjazd jest zdecydowanie dla Was! Dlaczego — zapytacie.

Raz, to niepowtarzalna okazja do tego, by wziąć udział w szkoleniu z przewodnikiem wysokogórskim IVBV, który zawsze jest pierwszy do najbardziej szalonych, ale i bezpiecznych pomysłów.

Dwa, to opcja na wykorzystanie umiejętności w praktyce i… prosimy o werble… dropu heli! Czyli najwyższa sztuka radzenia sobie w głębokim śniegu i pokonania najbardziej wymagających terenów. Wywieziemy Was na najlepsze francuskie spoty i kozackie ściany, niedostępne dla niedzielnych narciarzy.

Jeśli jesteście prawdziwymi fanami sportów ekstremalnych, to po prostu nie możecie przegapić tego wyjazdu.

Zapraszamy Was do La Rosiere, kurortu leżącego na granicy Francji i Włoch, tuż u stóp najwyższego szczytu Europy — Mont Blanc.

Zapisz się

ZIMNO Freeride Camp

Prawdziwe święto jazdy poza trasą. Kultowa lokalizacja i światowej rangi tereny freerideowe we Francji - Les Menuires, czyli miejsce finału Freeride World Tour! Również podczas tego wyjazdu, szkolenie z jazdy poza trasą będzie prowadził dla Was przewodnik wysokogórski IVBV. Nauczycie się elementów, dzięki którym będziecie mogli eksplorować góry zimą w sposób bezpieczny i świadomy. Góry to żywioł — ujarzmijcie go z nami!

Zapisz się

ZIMNO Freestyle Week

Odblokowywanie nowych trików na nartach i snowboardzie to nasza specjalność, a Wasza? Przekonajmy się!

Ten wyjazd, to będzie snowparkowa sesja w najbardziej niezwykłym wydaniu. Majestatyczne loty na epickich przeszkodach pod czujnym okiem naszych instruktorów, imprezy na stoku i wisienka na torcie — zawody z najbardziej spektakularnymi sztuczkami. Na coś takiego warto było czekać!

To co, kto ma chrapkę polatać na kreatywnym placu zabaw?

Zapisz się