Dołącz do naszych grup szkoleniowych!

Nasi instruktorzy to wyłącznie profesjonaliści z ważnymi uprawnieniami. Instruktorzy, którzy nie tylko świetnie jeżdżą, ale także potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób łatwy i przystępny. Na stoku poznacie ich po jaskrawych kurtkach z naszym logo oraz naszywkami, odpowiednio: SKI (instruktor narciarstwa) oraz SNB (instruktor snowboardu).

Zajęcia z instruktorami prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania, zaczynając od osób, które deski dotykały tylko w sklepie, kończąc na starych wyjadaczach, którzy śmigają już kilkanaście lat i przygotowują się do kursów instruktorskich.

Zajęcia trwają 1,5 godziny dziennie, w godzinach wyznaczonych przez instruktora (na przestrzeni 9:00-15:00) każdego dnia obowiązywania skipassu. Koszt to 490 PLN za kurs od osoby w przypadku wykupienia w naszym systemie rezerwacyjnym lub 690 PLN przy zakupie u pilota w autokarze.

Uwaga! Najlepiej zapisać się poprzez system rezerwacyjny jeszcze przed wyjazdem, ponieważ to pozwala nam zaplanować, ilu instruktorów zabrać. Jeśli będziecie chcieli zapisać się dopiero w autokarze, istnieje możliwość, że nie będzie już miejsc w grupach. Każda grupa liczy maksymalnie 10 osób. W praktyce ma zazwyczaj około 5-8 osób.

Poznaj programy naszych szkoleń:

Program szkolenia narciarskiego

Program szkolenia snowboardowego